Mintos aizdevumu tirgum pievienojas Dineo no Spānijas

04.02.2019

mintosblog

Viens no pirmajiem aizdevumu izsniedzējiem, kas 2019. gadā pievienojas Mintos, ir Spānijā bāzētais uzņēmums Dineo. 2014. gadā izveidotais Dineo investīcijām piedāvā īstermiņa aizdevumus, no kuriem Tu vari gūt neto peļņu līdz 10% gadā.

Dineo ir piedzīvojis strauju attīstību jau kopš tā dibināšanas – uzņēmums uzrāda nepārtrauktu jauno klientu skaita pieaugumu un stabilu portfeļa izaugsmi. Līdz 2018. gada oktobrim Dineo bija piesaistījis vairāk nekā 170 000 klientu, kuriem bija izsniegti vairāk nekā 827 000 aizdevumu.

Dineo savus pakalpojumus piedāvā mājaslapā www.dineo.es, kā arī 70 klientu apkalpošanas punktos visā Spānijā, un aizdevumi tiek apstiprināti un izsniegti līdzko klients atbilst visām noteiktajām prasībām.

Dineo aizdevumu tirgū izvietos Spānijā izsniegtus īstermiņa kredītus diapazonā no 50 EUR līdz 500 EUR. Vidējais atmaksas termiņš ir 5 līdz 30 dienas, un kredīti tiek atmaksāti vienā maksājumā.

Visi Mintos pieejamie Dineo aizdevumi ir nodrošināti ar atpirkšanas garantiju un tiks atpirkti, ja to atmaksa kavēsies 60 vai vairāk dienas. Turklāt uzņēmums 15% no katra aizdevuma paturēs savā bilancē kā savu līdzdalību aizdevumā.

Pārliecināts aizdevumu izsniedzējs

Dineo uzskata, ka visā valstī izvietotie klientu apkalpošanas punkti ir viena no tā stiprajām pusēm, kas uzņēmumam ļauj nodrošināt klientiem draudzīgu procesu, darījumu pārredzamību, kā arī paaugstināt klientu apmierinātības līmeni, jo viņi var saņemt aizdevumu skaidrā naudā uzreiz.

Dineo uzsver, ka investoriem Mintos aizdevumu tirgū tiks piedāvāta “konkurētspējīga procentu likme, kas mainīsies atbilstoši izmaiņām tirgū”. Sākotnējā neto peļņas procentu likme būs 10% gadā. Dineo komanda ir pārliecināta, ka pateicoties uzņēmuma līdzšinējam sniegumam un reputācijai, tas Mintos investoriem varēs nodrošināt uzticamu investēšanas pieredzi.

  1. gada oktobrī Dineo neto kredītportfelis bija 6,6 miljoni eiro, pašu kapitāls sastādīja 3 miljonus eiro, savukārt bruto kredītportfelis sasniedza 14,4 miljonus eiro.

Dineo kredītspēja

Dineo nodrošina stingru kontroli, lai garantētu tā maksātspēju. Uzņēmums veic pārbaudes ikreiz, kad klients izpilda jaunu darbību, tādējādi nodrošinot optimālo situāciju arī turpmāk. Līdztekus savu klientu maksātspējas pārbaudīšanai, uzņēmums jautājumus adresē arī kredītiestādēm. Ja klientam ir problēmas ar maksājumu veikšanu, Dineo piedāvā vienošanās formulas, lai klientam palīdzētu plānot savus maksājumus un nokārtot parādsaistības.

Mintos – atpazīstamībai un uzticamībai

Komentējot pievienošanos globālajam aizdevumu tirgum Mintos, Dineo vadītāja Karmena Gajo sacīja: „Mintos ir aizdevumu tirgus, kas aizdevējam dod iespēju monetizēt daļu no investētās summas, kā arī palīdz celt uzņēmuma un zīmola atpazīstamību. Investoriem mūsu sadarbība ar Mintos garantē, ka ir tikusi apstiprināta virkne kontroles sistēmu, kā arī piešķir uzticamību biznesam.

 

Komentāri

Meklēt

Important

Seko mums