Atjaunināts: Mintos atklāj kopienas forumu

Atjauninājums 2021. gada 31. martā

Vēlamies atgādināt, ka sākot no šodienas, visas diskusijas no komentāru sadaļas tiks pārvietotas uz Mintos Kopienas forumu.


Oriģināls: 2021. gada 23. martā

Tā kā Mintos gadu gaitā ir kļuvis aizvien lielāks, tas pulcē investorus no visas pasaules. Dalība starptautiskā investoru kopienā nozīmē aktīvas diskusijas mūsu sociālajos medijos un bloga kanālos, un mēs novērtējam šo investoru iesaisti. Reaģējot uz to, ka mūsu investoriem ir jautājumi un viedokļi, ar kuriem dalīties, mēs esam izveidojuši Mintos kopienas forumu, kas būs jauna mājvieta diskusijām par Mintos un mūsu pakalpojumiem, un aizvietos līdzšinējo komentāru funkcionalitāti mūsu blogā.

Lai gan mēs blogā regulāri publicējam jaunāko informāciju un ziņas par dažādām tēmām, komentāru funkcionalitāte var būt nedaudz ierobežojoša, it īpaši, ja komentāru sadaļā notiekošās diskusijas nav saistītas ar sākotnējā raksta tēmu. Kaut arī šīs nesaistītās tēmas ir vienlīdz svarīgas, mēs nonācām pie secinājuma, ka īpašas telpas esamība ļautu ikvienam investoram izteikt savu viedokli.

Pirms Mintos kopienas foruma izveidošanas mēs vaicājām investoriem, kas viņiem iesaistes procesā ir svarīgākais. Saņemtās atbildes liecināja, ka lielākajai daļai investoru patika ideja par vienotu diskusiju vietu, kas ļautu uzdot jautājumus un saņemt atbildes, kā arī veidot diskusiju pavedienus. Trīs svarīgākie aspekti, kurus respondenti gribēja redzēt forumā, bija Mintos atbildes uz aktuāliem jautājumiem (35%), Mintos sniegta jaunākā informācija par jauniem produktiem un līdzekļu atgūšanu (24%), kā arī iespēja iesaistīties sarunās ar citiem investoriem (17%). Šīs atsauksmes atspoguļojas Mintos kopienas foruma uzbūvē.

Mintos kopienas forums ir atvērts visiem investoriem

Ikviens var pievienoties Mintos kopienas forumam un pārlūkot dažādas diskusijas. Lai piedalītos diskusijās, Tev jāpiereģistrējas un jāizveido savi Mintos kopienas akreditācijas dati:

1. Noklikšķini uz Reģistrēties* un ievadi savu vārdu un e-pasta adresi. Mēs iesakām izmantot to pašu e-pastu, kuru izmantojat, lai pieteiktos savā Mintos kontā.
2. Pēc vārda un e-pasta adreses ievades Tu saņemsi e-pastu ar paroles kodu, lai pabeigtu reģistrēšanos.

*Investori, kuri nesen ir sazinājušies ar Mintos investoru atbalstu vai ir daļa no mūsu kapitāla investoru grupas no nesenās pūļa finansēšanas kārtas, lūdzu, noklikšķiniet uz “Izveidot paroli” pēc noklikšķināšanas uz pogas Reģistrēties un sekojiet norādēm. Tas ir nepieciešams, jo Mintos kopienas saziņai izmanto vienu un to pašu sistēmas, kuru izmanto investoru atbalsts – mēs reģistrējam katru investoru, kurš ar mums sazinās GDPR atbilstošā veidā, tāpēc mums jau ir Tava informācija, taču Tev ir jāpārbauda sava identitāte, apstiprinot savu paroli.

Lūdzu, ņem vērā, ka Mintos kopiena un Mintos tirgus ir divas atsevišķas telpas, tādēļ, kamēr pieteikšanās laikā izmantosiet to pašu e-pasta adresi, drošības nolūkos iesakām iestatīt citu paroli.

Pirms dodies un pievienojies diskusijai, lūdzu, iepazīstieties ar kopienas vadlīnijām. Ceram Tevi tur sastapt!

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner