Mintos atļauj IFN Extra Finance aizdevumu pārdošanu otrreizējā tirgū

Ir atcelti IFN Extra Finance piemērotie ierobežojumi otrreizējā tirgū, atļaujot pārdot tā izsniegtos aizdevumus. 

Līdz šim IFN Extra Finance ir pildījis savas saistības pret Mintos investoriem, tāpēc investori regulāri saņem maksājumus par savām investīcijām. Turklāt aizdevējs ir iesniedzis Mintos pieņemamu likvidācijas plānu, kā arī atbilstoši veicis tā izpildi.

Ierobežojumu atcelšana ir spēkā nekavējoties. Mēs turpināsim rūpīgi uzraudzīt visus turpmākos IFN Extra Finance maksājumus.

Par IFN Extra Finance

IFN Extra Finance tika dibināts 2009. gadā, un tas ir reģistrēts Rumānijas Nacionālajā bankā. Extra Finance darbojas vairāk nekā astoņus gadus, un ir vienīgais Rumānijas aizdevējs, kas aizdevumus piešķir tiešsaistē un piedāvā arī hipotekāros kredītus. Uzņēmuma licence tika atsaukta, un no 2020. gada 17. marta tas aizņēmējiem neizsniedza jaunus aizdevumus.

Par aizdevumu pārdošanas apturēšanu Mintos tirgū

Konkrēta aizdevējuzņēmuma darbības apturēšana notiek tad, kad Mintos iejaucas tirgū – Pirmreizējā, Otrreizējā vai abos –, lai pārtrauktu investīcijas līdz ar bažām par uzņēmuma darbību. Pēc apturēšanas jaunas investīcijas nevar tikt veiktas, kamēr tā nav atcelta vai pārtraukta. Kad abi tirgi tiek apturēti, tas ir paredzēts, lai aizsargātu investoru intereses, liedzot investīcijas jauni izivietotos aizdevumos Primārajā tirgū, vai arī aizdevēja izsniegto esošo aizdevumu pārdošanu Otrreizējā tirgū.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner