Mintos expanduje do Latinské Ameriky: v nabídce půjčky z Kolumbie

13.02.2018

mintosblog

Společnost Mintos rozšiřuje svoji působnost i na další, čtvrtý kontinent: Latinskou Ameriku. V portfoliu Mintos je nyní nově poskytovatel půjček z Kolumbie. Jde o společnost RapiCredit.com, díky které máte poprvé příležitost investovat do krátkodobých spotřebitelských úvěrů vydávaných v Kolumbii, jež mají výnos až 13 %.

„To, že se RapiCredit.com připojuje k Mintos, je skvělý úspěch. Díky tomuto přírůstku totiž společnost Mintos nabízí půjčky ze čtyř různých kontinentů a 21 zemí. Alternativní finanční průmysl v Latinské Americe dynamicky roste, takže jsme velice rádi, že na tomto kontinentu začínáme právě v Kolumbii. Ta je v současné době totiž jedním z prvních finančně-technologických center v tomto regionu, a má rovněž jeden z nejkomplexnějších právních systémů. Těšíme se, že budeme moci tento trh důkladněji prozkoumat, a jsme rádi, že můžeme tuto novou příležitost našim investorům nabídnout,“ říká Martins Sulte, generální ředitel a spoluzakladatel společnosti Mintos.

Společnost RapiCredit.com, která zahájila svou činnost v dubnu 2014, je na kolumbijském trhu tahounem v oblasti online půjček Obchodní činnost společnosti je postavena na flexibilním, rychlém a bezproblémovém modelu poskytování půjček úvěrovým klientům prostřednictvím nejrůznějších online kanálů. Společnost byla první firmou v daném regionu, která spustila provoz chytrého bota zákaznické podpory na sociální síti Facebook. Rapicredit.com se zavazuje být vůči svým klientům transparentní, což dokazují i její služby, které nezahrnují žádné skryté poplatky, malé nečitelné písmo ani neočekávané náklady.  

„Díky společnosti RapiCredit.com rostoucí kolumbijská střední třída nemusí sahat po neformálních půjčkách a tvoří si úvěrovou historii. V této zemi je více než 20 milionů lidí bez bankovního účtu nebo bez dostatečných bankovních služeb. Prostřednictvím inteligentního využívání technologií pomáháme mladým Kolumbijcům s rychlými a snadno dostupnými krátkodobými půjčkami, jež jim pomáhají hradit nepředvídatelné náklady, jako je péče o dítě nebo pomoc rodinnému příslušníkovi zaplatit neočekávané výdaje,“ říká Daniel Materon, generální ředitel společnosti Rapicredit.com.

V Kolumbii vydávané krátkodobé půjčky od společnosti RapiCredit.com mají na Mintos hodnotu 30 až 160 EUR. Očekávaný čistý roční výnos pro investory činí až 13 %. Průměrná doba splácení půjček činí 32 dní a společnost zaručuje, že veškeré půjčky, které budou ve zpoždění více než 60 dnů, budou společností odkoupeny zpět. V minulosti nedosáhly nesplacené půjčky u společnosti RapiCredit ani 10% hranice. Společnost si udrží 5% hodnotu „skin in the game“.

Alternativní finanční průmysl v Latinské Americe rychle roste. V samotné Kolumbii zaznamenal v roce 2016 překotný růst, kdy vzrostl z 334 000 USD v roce 2015 na 11,2 milionu USD v roce 2016, což představuje nárůst o 3 257 %. Motorem tohoto trhu jsou především rozvahové spotřebitelské úvěry.

Užijte si tuto výjimečnou nabídku a využijte její výhodnosti k vytvoření diverzifikovaného investičního portfolia. A pokud používáte nástroj Auto Invest, nezapomeňte si odpovídajícím způsobem aktualizovat nastavení, aby vám nic neuniklo!

Komentáře

Hledat

Important

Následuj nás