Mintos finansēti aizdevumi 2 miljardu eiro apmērā!

Astoņus mēnešus pēc tam, kad Mintos sasniedza viena miljarda eiro atzīmi finansēto aizdevumu apmērā, mēs atzīmējam jaunu panākumu – divu miljardu eiro investīcijas aizdevumos!

Divi miljardi eiro, kas investēti caur Mintos aizdevumu tirgu, atspoguļo neatlaidīgo darbu, ko mēs esam ieguldījuši un turpināsim ieguldīt Mintos darbībā. Tas ir rezultāts mūsu proaktīvajai attieksmei pret investoru vajadzībām, centieniem pastāvīgi veidot diversificētu aizdevumu tirgus portfeli, vienlaikus saglabājot pievilcīgu vidējo procentu likmi, un apņēmībai paplašināt mūsu komandu ar lieliskiem cilvēkiem, lai dotu labumu visām ieinteresētajām pusēm.

Jautāts, kā Mintos izdevās sasniegt šo atskaites punktu, uzņēmuma vadītājs un līdzdibinātājs Mārtiņš Šulte sacīja, ka tas nebūtu bijis iespējams bez ļoti funkcionālas Mintos investoru un Mintos komandas sinerģijas.

Mēs lepojamies, ka esam sasnieguši nākamo nozīmīgo atskaites punktu – divu miljardu eiro investīcijas aizdevumos, un esam ļoti pateicīgi, ka investori no visas pasaules atzīst Mintos par iecienītāko tirgu investīcijām aizdevumos,” uzsver Šulte. Mintos investoru bāze nepārtraukti palielinās, un katru nedēļu aizdevumu tirgum pievienojas vairāk nekā 2000 jaunu investoru.

“Divu miljardu eiro atzīmes sasniegšana pierāda, ka Mintos ļoti veiksmīgi apmierina globālo vajadzību pēc investīciju iespējām un vieglas piekļuves kapitālam, vienlaikus savienojot starptautiskus investorus ar aizdevējiem, kas izsniedz aizdevumus aizņēmējiem visā pasaulē,” piebilda Šulte.

Mintos ir skaidri nosprausti izaugsmes un paplašināšanās mērķi, un mēs strādājam pie tā, lai investoriem sniegtu vēl lielāku vērtību ar gaidāmajiem Mintos starptautiskajiem bankas kontu numuriem (IBAN) un Mintos karti. Izstrādes stadijā ir arī Mintos mobilā lietotne, un uzņēmums jau drīz piedāvās jaunu produktu, kas ievērojami atvieglos investēšanas un pievilcīgas peļņas gūšanas procesu globāliem investoriem.

Pateicības iedvesmots – Mintos ietekmes fonds

Mintos ar tehnoloģiju palīdzību nodrošina finanšu pakalpojumus vairāk nekā 125 000 investoru no visas pasaules, un mēs uzskatām, ka jaunuzņēmumiem ir laiks spert soli tālāk un darīt vairāk vides labā.

Tāpēc Mintos izveidos „Mintos ietekmes fondu”! Mintos ir tirgus līderis, un tam ir iespēja iedvesmot un ietekmēt pārmaiņas. Šī iespēja tiks izmantota, īstenojot uzņēmuma pirmo kolektīvā finansējuma projektu un pirmo Mintos ietekmes fonda iniciatīvu “TheFuture%”.

Mintos projekts „TheFuture%” kopā ar Pasaules Dabas Fondu (WWF asociētais partneris) un WWF Deutschland piesaistīs kolektīvā finansējuma atbalstu apdraudētās Baltijas jūras un tās piekrastes saglabāšanai Vācijā, Polijā, Dānijā, Igaunijā, Latvijā, Somijā, Lietuvā, Krievijā un Zviedrijā. Baltijas jūras ekosistēma ir viena no apdraudētākajām visā pasaulē.

Mintos vadītājs Mārtiņš Šulte uzskata, ka šī ir lieliska iespēja uzņēmumam kopā ar tā spēcīgo investoru bāzi pozitīvi ietekmēt ne tikai vidi, bet arī pasauli.

Mintos ietekmes fonda pirmā projekta mērķis ir piesaistīt 100 000 eiro Baltijas jūras saglabāšanai līdz brīdim, kad uzņēmums sasniegs nākamo atskaites punktu – trīs miljardu eiro investīcijas aizdevumos. Investori ik mēnesi finansē aizdevumus gandrīz 200 miljonu eiro apmērā, tāpēc Mintos prognozē, ka trīs miljardu slieksnis tiks pārkāpts jau līdz 2019. gada septembrim. Līdzekļi tiks finansēti kopā ar vairāk nekā 125 000 Mintos investoru, un Mintos piedalīsies ar savu daļu, lai sasniegtu 100 000 eiro mērķi.

Projekta partneri tiks paziņoti drīz, un projekts tiks oficiāli uzsākts 2019. gada maija sākumā.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner