Mintos gada pārskats

Šis ir aizraujošs laiks gan Mintos, gan arī tās partneriem, investoriem un darbiniekiem. Kopš savstarpējo aizdevumu platformas pirmsākumiem 2015. gada janvārī tā ir krietni augusi! Šobrīd mēs priecājamies iepazīstināt ar pirmo Mintos gada pārskatu (par periodu līdz 2015. gada 31. decembrim).

Finanšu pārskatu revidēja Ernst & Young, un tas ir sagatavots atbilstoši Starptautiskajiem finanšu pārskatu standartiem (IFRS). Jau pirmā darbības gada laikā Mintos panāca spēcīgu uzņēmējdarbības izaugsmi un veica ievērojamas investīcijas Mintos platformas attīstībā un komandas paplašināšanā. Pārskata gada beigās Mintos pašu kapitāla apjoms bija 406 000 EUR, savukārt naudas rezerves veidoja 361 000 EUR.

Esam apņēmušies turpināt veidot tirgus platformu, kas piedāvā investoriem veikt ieguldījumus aizdevumos no nebanku aizdevējiem. Mūsu vīzija ir nodrošināt brīvu kapitāla apriti, kas sniedz labumu finanšu tirgum un pakalpojumiem, padarot tos efektīvākus. Saskaņā ar mūsu misiju, mēs turpināsim koncentrēties uz platformas uzlabošanu, veicinot investoru iespēju dažādošanu un piedāvājot nebanku aizdevējiem alternatīvu aizdevumu finansēšanas veidu. Saglabājot atklātību, mēs demonstrējam mūsu ieinteresētajām pusēm pārliecību par mūsu panākumiem nākotnē.

Lai lejupielādētu 2015. gada finanšu pārskatu, lūdzu, noklikšķiniet šeit vai aplūkojiet cilni „Attiecības ar investoriem” sadaļā „Par mums”.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner