Mintos ielūdz investorus uz mūsu Rīgas HQ un P2P Conference 2019

Daudzi no tiem, kas apmeklējuši Baltijas valstis, atzīst, ka šis reģions ir viena no unikālākajām vietām, kur doties vasaras sākumā. Taču Rīga – Baltijas finanšu tehnoloģiju un alternatīvo finanšu centrs – ir īstais galamērķis neatkarīgi no sezonas.

Šī gada jūnijā Tev būs vēl viens lielisks iemesls apmeklēt lielāko pilsētu Baltijas jūras krastā, jo Rīgā notiks viena no lielākajām P2P konferencēm Eiropā P2P Conference Riga’19. Mintos ir šī pasākuma platīna sponsors, un dienu pirms konferences – ceturtdien, 2019. gada 6. jūnijā, mēs rīkosim īpašu tikšanos ar Mintos investoriem, kam sekos Mintos ballīte.

Mintos tikšanās diena

Ceturtdien, 2019. gada 6. jūnijā Mintos burtiski atvērs savas durvis investoriem! Mēs organizējam Mintos tikšanās dienu mūsu galvenajā birojā Rīgā, un aicinām jūs visus apciemot mūs, lai redzētu, kas mēs esam, kur mēs strādājam un uzdotu mums jebkuru jautājumu par Mintos vai mūsu darbības nozari. Tās pašas dienas noslēgumā mēs investorus aicināsim uz sarunām un ballīti uz vienas no skaistākajām jumta terasēm Rīgā.

Pieteikties uz tikšanās dienu

P2P Conference Riga’19 norisināsies 2019. gada 7. un 8. jūnijā, un tā pulcēs Eiropas P2P investīciju, kopfinansējuma un RegTech ekspertu eliti. Organizatori šo konferenci ir iecerējuši kā uz nozari orientētu, aizraujošu, neatkarīgu un nepiespiestu pasākumu, kurā piedalīsies virkne runātāju un starptautisku investoru, lai dalītos savā pieredzē, zināšanās un labākajā praksē no finanšu tehnoloģiju un alternatīvo finanšu nozarēm, apkopotu jaunākās tendences un ieskicētu P2P un kopfinansēšanas nozaru nākotni.

Mintos ielūgums: 10% atlaide biļetes cenai!

Mēs gribam satikt pēc iespējas vairāk Mintos investoru, tāpēc esam jums sarūpējuši atlaidi biļetei!

Iegādājoties kādu no trim konferences biļešu veidiem, izmanto MINTOS10 kodu, lai iegūtu 10% atlaidi no regulārās biļetes cenas.

P2P konferences biļetes

Mēs izmantosim šo iespēju, lai klātienē tiktos ar mūsu investoriem. Mēs uzņemsim jūs mūsu birojā, runāsim ar jums mūsu konferenču zonā un atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem aci pret aci. Mēs labi pavadīsim laiku un apmainīsimies idejām gan oficiālā, gan neoficiālā gaisotnē, lai nonāktu pie secinājumiem, kas būtiski ietekmēs aizdevumu investīciju tirgus nākotni.

Uz tikšanos Rīgā!

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner