Mintos “Iesaki draugam”: neierobežotu laiku (turpmāk. Dalies un pelni vēl vairāk!)

01.06.2020.
Mēs esam atjaunojuši “Iesaki draugam” bonusu programmu. Lūdzu, iepazīsties ar atjauninātajām vadlīnijām programmas lietošanas noteikumos

01.04.2019.

Mintos aizdevumu tirgus investori ar “Iesaki draugam” bonusa programmu tika iepazīstināti 2016. gadā. Līdz šim tā bija Mintos akciju sastāvdaļa ar laika ierobežojumiem un dažādām programmas sniegtajām priekšrocībām mūsu investoriem un viņu uzaicinātajiem draugiem.

Pirms mēneša mēs Tevi iepazīstinājām ar uzlabotu “Iesaki draugam” programmu, kurā ir jauni bonusi, noteikumi un lietošanas vadlīnijas. Šis modelis izrādījās Mintos investoriem efektīvāks, jo īpaši bonusu izmaksas ātrumā, tāpēc mēs ar prieku paziņojam, ka mūsu “Iesaki draugam” programma ir šeit uz palikšanu!

No 30. marta Mintos “Iesaki draugam” programma kļūs par ilgtermiņa iespēju un veidu, kā mēs nepārtraukti teiksim paldies Mintos investoriem.

Turpmāk šī izdevīgā iespēja un tās sniegtie bonusi Mintos investoriem būs pieejami nepārtraukti, bez laika ierobežojumiem un bez ielūgumu skaita ierobežojumiem, bet ar drīzumā pieejamiem grozītiem noteikumiem, kuru pamatā ir godīga rīcība.

Bez ierobežojumiem, ar bezgalīgām peļņas iespējām!

Kas ir Mintos “Iesaki draugam” programma?

Mintos “Iesaki draugam” bonusi

“Iesaki draugam” programmas komanda pastāstīja, ka iepriekšējo “Iesaki draugam” akciju datu izpētes process bija ļoti aizraujošs un deva vērtīgu informāciju, kas viņiem ļāva prognozēt, ka šī programma jau pavisam drīz būs ilgtermiņa iespēja Mintos aizdevumu tirgū. Pats svarīgākais secinājums – investoriem savus bonusus patīk saņemt ātri.  Tāpēc jaunā akcija būs vienkāršāka, lietotājam draudzīgāka un bonusiem bagātāka.

Līdz šim Mintos investori un viņu draugi, pievienojoties “Iesaki draugam” programmai, bonusos ir saņēmuši vairāk nekā 300 000 eiro.

Kā tā darbojas?

Mintos “Iesaki draugam” programmas ietvaros katrs jaunais investors, kurš pievienosies Mintos, izmantojot sava drauga kodu, var saņemt no 10 līdz 1000 eiro lielu bonusu, un tādu pašu bonusu saņems draugs – verificēts Mintos investors, kurš izsūtīja uzaicinājumu.

Ja vēl neesi izmantojis Mintos “Iesaki draugam” kodus, tad šis ir īstais brīdis to pamēģināt!

Ja esi to darījis jau vairākkārt, tad mums Tev ir labas ziņas – Tu to vari darīt atkal! Un atkal.

Dalies ar kodiem un pelni!

Mēs esam atjauninājuši “Iesaki draugam” programmu. Lūdzu, iepazīsties ar atjauninātajiem programmas noteikumiem.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner