Mintos Invest & Access – 2 mēnešu pārskats

Jūnijā mēs ieviesām jaunu Mintos produktu Invest & Access, kas tika izveidots, lai investoriem sniegtu vēl plašāku izvēļu klāstu un dotu papildus vērtību naudai, kas tiek investēta mūsu aizdevumu tirgū izvietotajos aizdevumos.

Nedaudz vairāk kā divus mēnešus pēc produktaieviešanas mēs Tev piedāvājam iepazīties ar pirmo Invest & Access darbības pārskatu.

Kopš Invest & Access ieviešanas, 69% jauno investoru ir izmantojuši šo rīku, lai izveidotu savus investīciju portfeļus Mintos aizdevumu tirgū. 18% jauno investoru investīcijas veic, izmantojot vienīgi Invest & Access. Investori savai naudai var piekļūt jebkurā brīdī, turklāt viņi saņem vidējo procentu likmi 12,09% apmērā par savām investīcijām vidēji 3969 EUR apmērā. Jau pirmajos divos mēnešos 49% investoru saviem Invest & Access portfeļiem pēc pirmās iemaksas ir pievienojuši vēl papildu līdzekļus. 

Izstrādājot Invest & Access, mēs gribējām atbildēt uz šādiem jautājumiem: kā Mintos var uzlabot investīciju pieejamību aizdevumos tiem, kuri meklē jaunas peļņas iespējas, un kā mēs varam vienkāršot investēšanas procesu tiem, kas pievienojas Mintos.

Atbildes bija vienkāršas:

– investoru pieredzi mēs varam uzlabot ar tehnoloģiju palīdzību;

– pilnveidota un uzticama galveno investēšanas funkciju automatizācija var palīdzēt investoriem tērēt vēl mazāk laika portfeļu pārvaldīšanai;

– peļna, ko investori gūst no pievilcīgām vidējām procentu likmēm, var būt pieejama jebkurā brīdī turpmākai portfeļa diversifikācijai;

– investori savu naudu var saņemt ātrāk un izņemt to jebkurā brīdī, negaidot investīcijas termiņa beigas.

Tieši pēdējais aspekts ir Invest & Access lielākā priekšrocība salīdzinājumā ar Auto Invest un manuālo investēšanu, jo, investējot ar šo Mintos produktu, Tu investē ar naudu pelnošu naudu, kuru var izņemt uzreiz bez jebkādām papildu izmaksām.

Es Mintos sāku investēt nesen, izmantojot Invest & Access. Tik tālu viss ir labi. Man patīk augstā likviditāte. Līdz šim es investēju nekustamā īpašuma kopfinansēšanā, bet dažu nākamo mēnešu laikā es visticamāk palielināšu investīciju apjomu Mintos. Avots: jeangalea.com

Naudas izmaksa – reāla piekļuve savai naudai 

Vissvarīgākais jaunieguvums, ko investoriem nodrošina Invest & Access, ir iespēja ātri izņemt investētos līdzekļus, pat pirms investīcijas beigu termiņa sasniegšanas. Kad investors grib izņemt naudu, Invest & Access rīks automātiski pārdod savlaicīgi atmaksātos aizdevumus citiem investoriem un pievieno naudu investora kontam. Vairāk nekā 80% naudas izmaksu no Invest & Access uz investoru Mintos kontiem notiek 24 stundu laikā (jūlijs, 2019).

Es pārbaudīju Invest & Access fonda pašreizējo likviditāti un visus savus aizdevumus pārdevu 30 minūšu laikā, izcili. Avots: Mintos blogs, Invest & Access raksts

Tā kā likviditāte ir viena no Mintos stiprākajām pusēm, investoriem ir iespēja Invest & Access portfelī esošos kavētos aizdevumus pārdot otrreizējā tirgū, dodoties uz sava konta sadaļu “Manas investīcijas”. Mintos otrreizējam tirgum ir augsts likviditātes rādītājs un kopš 2015. gada tajā ir pārdoti aizdevumi 150 miljonu EUR apmērā. 

Izstrādātāju lomā – lietotāji

Šo divu mēnešu laikā mēs esam komunicējuši ar investoriem un sekojuši līdzi atsauksmēm par investēšanas pieredzi, izmantojot Mintos Invest & Access. Mūsuprāt, jebkurš produkts ir nepārtraukti jāpilnveido, tāpēc,pamatojoties uz investoru atsauksmēm, mēs jau esam ieviesuši dažus produkta uzlabojumus, un drīzumā ir gaidāmi vēl citi.

Vēl lielāka elastība – apstādini un aktivizē portfeli

Jaunā “Apturēt” funkcija investoriem dod lielāku kontroli pār Invest & Access gūto peļņu un plašākas manevru iespējas. Investējot Invest & Access peļņu ar Auto Invest vai manuāli, investori var vēl vairāk diversificēt savus Mintos investīciju portfeļus.

Invest & Access apturēšana nozīmē reinvestēšanas apturēšanu bez naudas izņemšanas. Svarīgākais – apturētajā portfelī atlikušās investīcijas turpina pelnīt procentus. Tādējādi ļoti lielā mērā automatizētais Invest & Access rīks investoriem dod lielāku kontroli pār saņemto peļņu un vairāk laika investēšanas lēmumu pieņemšanai.  

Nākamais – minimālās investīciju summas samazināšana 

Drīzumā tiks mainīta Invest & Access minimālās investīcijas summa, kas pašreizējo 500 EUR vietā turpmāk būs 10 EUR.

Ja esi investors bez pieredzes un vēl neesi iepazinis Mintos aizdevumu tirgu, kā arī esi jaunpienācējs P2P aizdevumu pasaulē, tad Invest & Access ir labākais veids, kā sākt investēt. Avots: thesmartinvestor.eu

Šādā veidā investori varēs iepazīt Invest & Access rīku, pirms viņi izlemj ar tā palīdzību investēt vairāk naudas. Investori vienmēr var pievienot vairāk līdzekļu saviem portfeļiem, tādējādi iegūstot labāku diversifikāciju starp aizdevumiem un aizdevumu izsniedzējiem. Līdz šim Invest & Access rīks investoru portfeļus diversificē vidēji starp 203 aizdevumiem. 

Papildus šīm izmaiņām nākotnē mēs plānojam sniegt arī plašākus ieskatus par investoru gūto peļņu, izmantojot Mintos Invest & Access.

Pelni un piekļūsti savai naudai nekavējoties – investē ar Mintos Invest & Access!

Sākt investēt

 

Jaunākās ziņas

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner