Mintos Invest & Access – dvouměsíční shrnutí

V červnu jsme spustili Invest & Access, nový produkt platformy Mintos, který byl vytvořen, abychom poskytli ještě více možností našim Mintos investorům a přinesli další výhody pro kapitál, který jse investován do půjček na našem tržišti.

Něco přes dva měsíce, co byl na platformě Mintos spůštěn nový produkt , a my Vám přinášíme první shrnutí jeho výkonnosti.

Od chvíle, kdy byl spuštěn nástroj Invest & Access, 69 % nových investorů využívá tento nástroj na platformě Mintos pro vytvoření svých investičních portfolií. 18 % nových investorů používá výhradně tento nástroj pro své investiční aktivity na platformě Mintos. Investoři mají okamžitý přístup ke svým penězům a zároveň vydělávají průměrný úrok 12,09 % u svých investic v průměrné výši 3 969 EUR. 49 % investorů již v prvních dvou měsících navýšilo svůj investovaný kapital v portfoliu Invest & Access.

Když jsme vytvářeli Invest & Access, tak jsme si položili tyto otázky: „Jak může Mintos vylepšit přístup k investovaným prostředkům pro ty, kteří stále hledají nové příležitosti výdělku? Jak můžeme udělat investování ještě jednodužší pro ty, kteří se připojují na platformu Mintos.

Odpovědi byly jednoduché.

– Dále můžeme vylepšit zkušenosti našich investorů s platformou Mintos pomocí našich technologií.

– Modernizovaná a spolehlivá automatizace klíčových investičních funkcí může investorům pomoci omezit čas strávený správou svých portfolií.

– Investoři mohou vydělávat atraktivní průměrnou úrokovou sazbu, která je jim dostupná kdykoli a dále diverzifikuje jejich portfolia.

–  Investoři mohou získat své peníze rychleji a nechat si je vyplatit, kdykoli je potřebují – bez čekání, než investice bude dokončena.

Poslední bod je místo, kde má nástroj Invest & Access největší výhodu ve srovnání s Mintos Auto Invest a manuálním investováním: investování s tímto Mintos nástrojem znamená, že peníze vydělávají peníze a jsou okamžitě dostupné pro výplatu bez dodatečných nákladů.

Nedávno jsem začal na platformě Mintos s nástrojem Invest & Access a zatím je vše dobré. Líbíse mi vysoká likvidita. Až doposud jsem investoval pomocí crowdfundingu do nemovitostí, ale během několika měsíců budu pravděpodobně rozšiřovat svoje investice na platformě Mintos. Zdroj: jeangalea.com

Skutečný přístup k vašim penězům: Okamžitá výplata

Nejdůležitější nová možnost, kterou investoři získali s nástrojem Mintos Invest & Access, je možnost rychlé výplaty svých investovaných prostředků ještě předtím, než je investice plně splacena. Pokud chce investor vybrat peníze, tak nástroj automaticky prodá půjčky, které nejsou v prodlení, jiným investorům a peníze připíše na účet investora. Více než  80% výběrů hotovosti z násroje Invest & Access je připsáno na účty Mintos investorů během  24 hodin (červenec 2019).

Zkoušel jsem momentální likviditu nástroje Invest & Access a všechny mé půjčky byly prodány během 30 minut. Skvělé. Zdroj: Mintos blog, článek Invest & Access

Likvidita je jedna z klíčových silných stránek platformy Mintos. Existuje zde také snadný způsob, jak odprodat půjčky v prodlení z porfolia Invest & Access na Sekundárním trhu. Investoři mohou kdykoli odprodat své půjčky v sekci „Moje investice“ na Sekundárním trhu, který vykazuje vysokou likviditu. Od roku 2015 zde byly prodány půjčky v hodnotě převyšující 150 milionů EUR.

Uživatelé jako vývojáři

Během těchto dvou měsíců jsme hovořili s investory, sledovali jsme jejich zpětnou vazbu a poslouchali investiční zkušenosti s nástrojem Mintos Invest & Access. Jelikož se stále věnujeme vývoji našich produktů, tak jsme již na základě zpětné vazby od investorů uvedli několik aktualizací tohoto produktu, přičemž další plánujeme v nadcházejícím období.

Pause & Reactive portfolio pro ještě větší flexibilitu

S nově zavedenou možností „Pause“ mohou investoři využít své zisky z portfolia Invest & Access ještě s vyšší flexibilitou a mají nad nimi vyšší kontrolu. Investováním zisků z portfolia Invest & Access pomocí nástroje Auto Invest nebo manuálně mohou investoři dále diverzifikovat svá investiční portfolia na platformě Mintos. 

Pozastavení investic v nástroji Invest & Access znamená pozastavení reinvestic bez výplaty zbývajících investovaných prostředků. A co je nejdůležitější, zbývající investice v pozastaveném portfoliu stále vydělávají úrok. Tato možnost tohoto vysoce automatizovaného investičního nástroje Invest & Access nabízí investorům vyšší kontrolu nad jejich příjmy a přináší další možnosti pro investiční rozhodování. 

Dále: snížení minimální částky investice

Pokud jste novým investorem a o platformě Mintos toho moc nevíte a jste také nový ve světě P2P půjček, tak začít s nástrojem Invest & Access je rozhodně ten správný způsob. Zdroj: thesmartinvestor.eu

Investoři si tak budou moci vyzkoušet nástroj Invest & Access před tím, než se rozhodnout investovat tímto způsobem více peněz. Investoři mohou vždy navýšit svůj investovaný kapitál ve svém portfoliu, čímž dosáhnout ještě lepší diverzifikace napříč půjčkami a jejich poskytovateli. Zatím je průměrný počet půjček, ketrými Invest & Access diverzifikuje investorská portfolia, 203. 

Kromě těchto změn se také v budoucnu plánujeme více zabývat měsíčními výdělky investorů, kterých je možné pomocí nástroje Mintos Invest & Access dosáhnout. 

Vydělávejte a mějte zároveň okamžitý přístup k vašim penězům. Investujte s nástrojem Mintos Invest & Access.

Začít investovat

 

Sdílet:

Chcete se podělit o svůj názor?

Pište své nápady, pokládejte dotazy a diskutujte s jinými investory na našem diskuzním fóru Mintos Community.

community-banner