Mintos investoru stāsti: Geir

Katrs investora stāsts ir atšķirīgs, tāpēc esam nolēmuši dalīties ar dažām unikālām investoru pieredzēm Mintos aizdevumu tirgū. Šomēnes piedāvājam dažas galvenās atziņas no mūsu sarunas ar Geir, Mintos investoru no Norvēģijas, kurš pastāstīja par to, kā viņš ir izmantojis Mintos stratēģijas, lai tās atbilstu viņa investēšanas preferencēm.

Nedaudz par Geir

Geir ir pieredzējis investors, kurš aktīvi darbojas investīciju tirgū un investē daudzās aktīvu klasēs. Tā kā Geir ļoti interesējas par pūļa finansējuma nozari, viņš investē aizdevumu aktīvu klasē, izmantojot vairākas platformas.

Runājot par to, kāpēc viņš izvēlējās investēt aizdevumos, Geir saka, ka iemesls ir atdeve, “jo tā ir daudz augstāka, salīdzinot, piemēram, ar obligācijām”.

Geir pieredze ar Mintos stratēģijām

Geir ir investors vairākās uz aizdevumiem balstītās investīciju platformās, tāpēc, pievienojoties Mintos, viņš tikai gribēja gūt priekšstatu par to un redzēt, kādi būs investīciju rezultāti.

Sākumā Geir izvēlējās izmēģināt mūsu iepriekš definētās investēšanas stratēģijas. Mintos aizdevumu tirgū ir pieejamas trīs šādas stratēģijas: konservatīvā, diversificētā un augstas ienesības – tās visas automātiski investē tavā vārdā. Geir atzīst, ka iepriekš definēto stratēģiju iestatīšana ir vienkārša, un sākumā viņš novērtēja to, cik viegi ir “investēt tikai ar vienu pogas klikšķi.”

Tomēr pēc kāda laika, izmantojot šīs stratēģijas, viņš pārbaudīja sava portfeļa sastāvu un identificēja dažas investīcijas, kas neatbilda viņa riska un atdeves preferencēm. Konkrētāk, tās bija dažu aizdevumu izsniegšanas valstis, kurās viņš negribēja ekspozīciju.

Tāpēc viņš nolēma vairs neizmantot iepriekš definētās stratēģijas un tā vietā izveidoja personalizētu automatizētu stratēģiju. Arī personalizētās stratēģijas automātiski investē tavā vārdā, bet tu vari iepriekš iestatīt nosacījumus, izmantojot vairāk nekā 15 dažādus kritērijus – no procentu likmes un termiņa līdz reitingam un valstij.

Izmantojot personalizētu stratēģiju, viņš varēja investēt aizdevumos un valstīs, kas labāk atbilda viņa riska apetītei un atdeves gaidām. Geir uzskata, ka viņa jaunajai stratēģijai nākotnē vajadzētu optimizēt atdevi un panākt, ka viņš būs apmierinātāks ar sava Mintos portfeļa sastāvu.

Geir ir daudzu aktīvu investors, tāpēc Mintos veido tikai daļu no viņa ikdienas investīciju aktivitātēm. Viņam Mintos platforma nodrošina vienkāršu un viegli lietojamu veidu, kā investēt aizdevumos. Nākotnē viņš ir ieinteresēts izmēģināt arī jaunus produktu piedāvājumus Mintos platformā, piemēram, ETF.

Paldies, Geir!

Plānojam, ka drīzumā varēsim dalīties arī ar citiem investoru gūtajiem iespaidiem.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner