Mintos ir pieejamas plašākas investīciju iespējas Maķedonijā

Mintos aizdevumu tirgus ir kļuvis vēl lielāks, jo IuteCredit grupa tagad investīcijām piedāvā Maķedonijā (bijusī Dienvidslāvijas Republika Maķedonija) izsniegtus patēriņa kredītus. Līdz šim aizdevumu tirgū bija pieejami IuteCredit Albānijā, Moldovā un Kosovā izsniegti patēriņa kredīti.

IuteCredit grupa ir vadošais patērētāju aizdevējs Balkānu pussalā ar desmit gadu pieredzi, kas darbojas Moldovā, Albānijā, Maķedonijā un Kosovā. Pēc 2018. gada septembra datiem grupas neto kredītportfelis ir 37 milj. eiro, un tās pakalpojumus ir izmantojuši vairāk nekā 200 000 klientu. Uzņēmuma mērķis ir sniegt īpašu pieredzi personīgo finanšu jomā, pārsniedzot klientu gaidas.

IuteCredit Mintos aizdevumu tirgū izvieto Maķedonijā izsniegtus kredītus vidēji 300 EUR apmērā ar 11 mēnešus ilgu atmaksas termiņu. Plānotā gada neto peļņa investoriem ir līdz 11%.

Lai saskaņotu savas un investoru intereses, IuteCredit savā bilancē paturēs 10% no katra Mintos aizdevumu tirgū izvietotā aizdevuma. Visi IuteCredit Maķedonijā izsniegtie kredīti tiks nodrošināti ar atpirkšanas garantiju, un kavētu aizdevumu atpirkšanas saistības uzņemsies IuteCredit FYR of Macedonia. Papildus tam mātes uzņēmums IuteCredit Europe sniegs korporatīvo garantiju, tādējādi nodrošinot uzņēmuma sniegto aizdevumu atpirkšanas saistību izpildi.

IuteCredit savu darbību Maķedonijā uzsāka 2017. gada septembrī, un to regulē Maķedonijas Finanšu ministrija. Patlaban tas valstī ir viens no alternatīvo finanšu tirgus līderiem. Kopš darbības uzsākšanas Maķedonijā ir izsniegti vairāk nekā 16 000 kredītu vairāk nekā 4,8 milj. eiro apmērā. 2018. gada septembra beigās tā neto kredītportfeļa vērtība Maķedonijā sasniedza 1,8 milj. eiro.

IuteCredit pievienojās Mintos 2017. gada jūnijā, sākotnēji investīcijām piedāvājot Albānijā izsniegtus patēriņa kredītus. Līdz šim, izmantojot Mintos aizdevumu tirgu, ir tikuši finansēti kredīti 15 milj. eiro apmērā.

Ja Tu izmanto Auto Invest rīku un gribi investēt IuteCredit Maķedonijā izsniegtos kredītos, lūdzu, attiecīgi pielāgo tā iestatījumus. Izmanto šo lielisko iespēju investēt Maķedonijā izsniegtos kredītos Mintos aizdevumu tirgū!

 

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner