Mintos ir pieejami Kredo Finance Albānijā izsniegti patēriņa kredīti!

Ar prieku paziņojam, ka Mintos aizdevumu tirgum ir pievienojies jauns aizdevumu izsniedzējs. Šoreiz tas ir Kredo Finance no Albānijas! Līdz ar to Tev tagad ir iespēja investēt tā patēriņa kredītos un gūt neto peļņu līdz 12% gadā.

Kredo Finance ir samērā jauns, bet strauji augošs mikro aizdevumu tirgus dalībnieks Albānijā. Uzņēmuma galvenais mērķis ir ātri, vienkārši un ērti apmierināt indivīdu īstermiņa likviditātes vajadzības. Uzņēmums ir pilnībā licencēts un darbojas saskaņā ar Albānijas Centrālo banku.

Līdztekus primārajam mērķim būt par vadošo augsta līmeņa tiešsaistes aizdevumu risinājumu nodrošinātāju, Kredo Finance ir arī plašs filiāļu tīkls visā valstī. Šobrīd uzņēmumam Albānijā ir 14 tirdzniecības biroji, un tā mērķis ir līdz 2018. gada beigām izveidot vēl trīs birojus.

Kredo Finance Mintos aizdevumu tirgū piedāvās viena maksājuma (īstermiņa) kredītus un personīgos kredītus ar atmaksu vairākos maksājumos. Viena maksājuma kredīti ir robežās no 35 EUR līdz 360 EUR ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām. Savukārt kredīti ar atmaksu vairākos maksājumos ir līdz 1100 EUR lieli ar līdz 12 mēnešus ilgu atmaksas termiņu.

Visi Mintos pieejamie Kredo Finance kredīti ir nodrošināti ar atpirkšanas garantiju un tiks atpirkti, ja to atmaksa kavēsies 60 vai vairāk dienas. 15% no katra Mintos izvietotā kredīta uzņēmums paturēs savā bilancē kā savu līdzdalību aizdevumā. Kredo Finance ir ar Mintos saistītā puse.

Kredo Finance ir gandarīts pievienoties Mintos aizdevumu tirgum un piedāvāt investīciju iespējas investoriem. Sadarbība ar Mintos saskan ar mūsu ātrajiem un efektīvajiem produktiem, un palīdzēs Kredo Finance spert nākamo soli, lai sevi pozicionētu kā ātrāko un efektīvāko mikro aizdevumu uzņēmumu Albānijas tirgū,” komentē Arlinda Muja, Kredo Finance reģionālā vadītāja.

No uzņēmuma izveidošanas 2017. gada beigās līdz 2018. gada septembra beigām Kredo Finance ir izsniedzis vairāk nekā 3000 kredītu 3,1 miljona eiro apmērā. 2018. gada septembra beigās tā neto aizdevumu portfeļa vērtība sasniedza 1,6 miljonus eiro. Līdz šim pirmā maksājuma saistību nepildīšanas līmenis ir bijis mazāk nekā 10%.

Galvenā iezīme, kas raksturo Kredo Finance, ir tā spēja sasniegt cilvēkus, kuriem ir nepieciešamība iegūt finansējumu pēc iespējas ātrāk. Kredo Finance kredītu izsniegšanas process jaunajiem klientiem aizņem ne vairāk kā 15 minūtes no pieteikuma saņemšanas līdz skaidras naudas izsniegšanai (vai bankas pārskaitījumam). Esošajiem klientiem šis process ilgst maksimums trīs minūtes.

Kredo Finance Albānijā izsniegtie kredīti ir pieejami investīcijām Mintos jau tagad, tāpēc pasteidzies izmantot šo lielisko iespēju! Ja Tu investīciju veikšanā izmanto Auto Invest, lūdzu, attiecīgi atjaunini tā iestatījumus, lai varētu gūt neto peļņu līdz 12% gadā.

 

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner