Mintos ir pievienojies jauns aizdevumu izsniedzējs no Krievijas – Metrokredit

Mums ir lieliski jaunumi! Tagad Tev ir vēl vairāk iespēju investēt jo Mintos aizdevumu tirgum ir pievienojies Metrokredit, kas investīcijām piedāvā EUR valūtā izvietotus īstermiņa kredītus. Nepalaid garām lielisko iespēju iegūt neto peļņu līdz 13% gadā no EUR aizdevumiem!

Metrokredit tika izveidots 2017. gadā Sanktpēterburgā, Krievijā, un to regulē Krievijas Centrālā banka. Uzņēmums Krievijas pilsoņiem piedāvā īstermiņa kredītus līdz 30 000 RUB apmērā. Metrokredit aizņēmējiem nodrošina ātru un ērtu pakalpojumu. Kredīti tiek izsniegti tikai tiešsaistē uzņēmuma mājaslapā, un jaunie klienti kredītu var saņemt piecu minūšu laikā pēc tā apstiprināšanas. Atkārtotajiem aizņēmējiem šis laiks ir vēl īsāks – viņi līdzekļus savā kontā saņem vienā minūtē. Arī apstiprināšanas process ir ļoti ātrs, jo uzņēmums izmanto augsta līmeņa pašizstrādātu vērtēšanas modeli. Tas ļauj novērtēt aizņēmēja kredītspēju desmit minūšu laikā. Ātrais un pieejamais pakalpojums Metrokredit ir ļāvis piesaistīt vairāk nekā 14 000 klientu.

Uzņēmums Mintos aizdevumu tirgū izvieto Krievijā izsniegtus īstermiņa kredītus vidēji 112 EUR apmērā. Atmaksas termiņš ir 30 dienas, un aizņēmēji kredītu atmaksā vienā maksājumā. No EUR valūtā izvietotajiem kredītiem Tu vari sagaidīt neto peļņu līdz 13% gadā.

Visi Mintos pieejamie Metrokredit aizdevumi ir nodrošināti ar atpirkšanas garantiju un tiks atpirkti, ja to atmaksa kavēsies 60 vai vairāk dienas. 15% no katra Mintos izvietotā aizdevuma uzņēmums paturēs savā bilancē kā savu līdzdalību aizdevumā.

  1. gada 30. maijā Metrokredit neto kredītportfelis bija 725 000 EUR. Kopš tā izveides uzņēmums ir izsniedzis vairāk nekā 21 000 aizdevumu vairāk nekā 2,2 milj. EUR apmērā. Uzņēmuma ieņēmumi ik mēnesi pieaug par 25% līdz 50%.

Šī ir lieliska iespēja diversificēt savu portfeli, investējot EUR izvietotos Metrokredit aizdevumos. Ja Tu izmanto Auto Invest, lai izveidotu efektīvu investīciju stratēģiju, un gribi investēt Metrokredit aizdevumos, atceries atjaunināt tā iestatījumus!

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner