Jaunākās ziņas par Rapido Finance

2020. gada 4. februāris

Ja Tu esi Mintos investors, kuram ir aktīvas investīcijas Rapido Finance izsniegtos aizdevumos, tad jaunāko informāciju par notiekošo saņemsi savā e-pastā.

Visu pārējo informāciju par Rapido Finance, kas ir svarīga plašākai investoru auditorijai, mēs kā ierasts regulāri publicēsim Mintos blogā.


2019. gada 5. decembris

Kopš Mintos pirmreizējā un otrreizējā tirgū tika apturēti visi darījumi ar Rapido Finance izsniegtiem aizdevumiem, jo aizdevumu izsniedzējs savlaicīgi nepārskaitīja aizņēmēju maksājumus investoriem, situācija ar maksājumu pārskaitīšanu Mintos investoriem nav mainījusies. Turklāt Rapido Finance vadība nav izrādījusi pienācīgus centienus atrisināt radušos situāciju. Šādi apstākļi ļauj Mintos spert nākamos soļus, lai nodrošinātu mūsu investoru interešu ievērošanu.

Tāpēc Mintos aizdevumu izsniedzējam ir izsniedzis paziņojumu par saistību nepildīšanu. Paziņojumā norādīts, ka nav izpildītas Rapido Finance saistības, kas aprakstītas Rapido Finance un Mintos Marketplace sadarbības līgumā.

Maksājumu pārskaitīšanas dinamika Mintos investoriem ar aktīvām investīcijām Rapido Finance piedāvātajos aizdevumos būs pārtraukta, līdz tiks atrasts piemērotākais risinājums investoru maksājumu atgūšanai. Investori, kuriem ir investīcijas Rapido Finance aizdevumos, tiks regulāri informēti par notikumu attīstību, un mēs centīsimies šo situāciju atrisināt pēc iespējas ātrāk.

Mēs pateicamies par investoru izrādīto pacietību un sapratni, kamēr notiek šī jautājuma risināšana!

Līdz ar šī paziņojuma izsniegšanu Rapido Finance Mintos reitings ir pazemināts uz D. Reitinga izmaiņas Mintos aizdevumu tirgū tiks veiktas šīs nedēļas laikā.

Pārskats

Rapido Finance S.L.U., kas no 2017. gada beigām līdz 2019. gada sākumam darbojās zem EuroOne zīmola, ir specializēts patērētāju finanšu pakalpojumu sniedzējs, kas Spānijā piedāvā elastīgus aizdevumus prasībām atbilstošiem klientiem. Lai uzsāktu uzņēmuma darbību Spānijā, pašreizējie Rapido Finance S.L.U. akcionāri 2017. gada augustā iegādājās uzņēmumu, kas iepriekš darbojās zem NetCredit zīmola, un pievienojās Mintos aizdevumu tirgum 2017. gada novembrī. Mintos aizdevumu tirgū Rapido Finance piedāvā aizņēmējiem izsniegtus LunaCredit produkta aizdevumus.

Rapido Finance aizdevumu investīciju summa veido 0,09% no kopējā Mintos aizdevumu investīciju portfeļa. Šobrīd Rapido Finance neatmaksātie maksājumi Mintos aizdevumu tirgū sastāda aptuveni 430 000 EUR. 91% Mintos investoru, kuriem ir aktīvas investīcijas Rapido Finance aizdevumos, investīciju summa nepārsniedz 100 EUR, savukārt vidējā investīciju summa ir 25 EUR.

Līdz šim Mintos investori no investīcijām Rapido Finance aizdevumos ir guvuši ienākumus aptuveni 313 000 EUR apmērā.

Ja Tev ir jautājumi par šo situāciju, lūdzu, sazinies ar mūsu investoru atbalsta komandu.

 

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner