Mintos jaunās investīciju stratēģijas ļauj investēt tikai ar dažiem peles klikšķiem

Tagad investēt Mintos aizdevumu tirgū ir vienkāršāk nekā jebkad iepriekš – pateicoties mūsu jaunajām investīciju stratēģijām, tas prasa vien divus peles klikšķus.

Investīciju stratēģijas ir iepriekš noteiktas Auto Invest stratēģijas, kas Tev palīdzēs sasniegt savus investīciju mērķus tikai ar dažiem peles klikšķiem. Ir trīs investīciju stratēģijas: īstermiņa, diversifikācijas un nodrošināto aizdevumu stratēģija. Patlaban investīciju stratēģijas ir pieejamas tikai eiro (EUR), taču laika gaitā mēs pievienosim vēl citas valūtas.

Īstermiņa stratēģija

Īstermiņa stratēģija ir ideāli piemērota investoriem, kuri savu naudu grib investēt tikai uz dažiem mēnešiem, bet tanī pat laikā grib labi diversificētu investīciju portfeli, lai līdzsvarotu risku un peļņu. Šī stratēģija investēs tikai aizdevumos, kuru atmaksas termiņš ir trīs vai mazāk mēneši un gada bruto procentu likme ir no 8%. Īstermiņa investīciju stratēģija iekļaus aizdevumus ar un bez atpirkšanas garantijas

Diversifikācijas stratēģija

Diversifikācijas stratēģija ir lieliski piemērota investoriem, kuri grib izveidot ļoti diversificētu aizdevumu portfeli, tajā iekļaujot dažādus aizņēmējus, aizdevumu veidus un atmaksas termiņus, aizdevumu izsniedzējus un valstis. Investēšana dažāda riska aizdevumos ir visvienkāršākā un efektīvākā riska mazināšanas stratēģija. Diversifikācijas stratēģija investēs visos Mintos aizdevumu tirgū pieejamajos aizdevumos, un Tu vari sagaidīt gada bruto procentu likmi 12.5% apmērā.

Nodrošinātu aizdevumu stratēģija

Nodrošinātu aizdevumu stratēģija ir ideāli piemērota investoriem, kuri savus ilgtermiņa investīciju mērķus grib sasniegt, investējot ar ķīlu nodrošinātos aizdevumos. LTV koeficients nodrošinātu aizdevumu stratēģijā ir mazāks nekā 75%, un Tu vari sagaidīt gada bruto procentu likmi 12.4%* apmērā.

Kā izveidot savu stratēģiju

Detalizētu informāciju par visām trim investīciju stratēģijām Tu vari atrast “Auto Invest” sadaļā, izvēloties “Izveidot jaunu Auto Invest stratēģiju”.

Kad būsi nonācis pie savas jaunās Auto Invest stratēģijas, izvēlies “Mintos investīciju stratēģijas”.

Tad Tu tiksi novirzīts uz trim Mintos investīciju stratēģijām, nu kurām varēsi izvēlēties sev piemērotāko.

Investīciju stratēģijas izvēle nevarētu būt vēl vienkāršāka – tikai divi peles klikšķi un, ņemot vērā Tavas vēlmes, tiks izveidots jauns portfelis.

Kā darbojas investīciju stratēģijas

Investīciju stratēģijas investēs aizdevumos, atbilstoši katrā no tām iestatītajiem kritērijiem. Lai diversificētu Tavas investīcijas, stratēģijas vienā aizdevumā investēs EUR 10, izvēloties dažādus aizdevumu izsniedzējus, valstis u.c. Diversifikācijas pamatā būs neatmaksāto finansēto aizdevumu portfelis, kas atbilst konkrētās stratēģijas kritērijiem. Ja nebūs neviena Tavai izvēlētajai investīciju stratēģijai atbilstoša aizdevuma, daļa no līdzekļiem var netikt investēti līdz brīdim, kad aizdevumu tirgū tiks izvietoti jauni aizdevumi.

Pārvaldi savu investīciju stratēģiju

Tu vari pielāgot savas investīciju stratēģijas iestatījumus jebkurā laikā Auto Invest sadaļā, kur tā būs redzama kā pēdējais ieraksts. Lai mainītu tās prioritāti, lūdzu, izmanto bultas uz augšu vai leju. Tu vari izveidot vairākas investīciju stratēģijas, kā arī apturēt savu stratēģiju jebkurā brīdī. Kad būsi izvēlējies savu investīciju stratēģiju, tā vairs netiks atjaunināta. Ja Tu gribi veikt jebkādas izmaiņas, piemēram, pievienot jaunu aizdevumu izsniedzēju, Tev tas būs jādara manuāli Auto Invest sadaļā.

Katras investīciju stratēģijas gada bruto procentu likmei ir norādošs raksturs. Faktiskā gada bruto procentu likme katram individuālajam investīciju stratēģijas izveidotajam portfelim var būt zemāka vai augstāka atkarībā no faktiskajiem izvēlētajā portfelī iekļautajiem aizdevumiem.

Izmanto mūsu investīciju stratēģijas un sasniedz savus investīciju mērķus tikai ar dažiem peles klikšķiem!


*Gada bruto procentu likme ir procentu likme, kas tiek maksāta investoriem, un tajā nav iekļauti aplēstie norakstītie aizdevumi un komisijas maksas (ja tādas pastāv). Katras investīciju stratēģijas gada bruto procentu likmei ir norādošs raksturs, un tā ir balstīta uz pagātnes sniegumu un var mainīties. Tava faktiskā gada bruto procentu likme var būt zemāka vai augstāka atkarībā no faktiskajiem izvēlētajā portfelī iekļautajiem aizdevumiem.

**Svērtais vidējais atmaksas termiņš ir balstīts uz iepriekšējiem datiem, un tas tiek iegūts, aprēķinot visu atbilstošo aizdevumu vidējo atmaksas termiņu. Investīciju stratēģija investēs aizdevumos atbilstoši to pieejamībai aizdevumu tirgū. Faktiskais aizdevumu atmaksas termiņš katrā individuālā portfelī var būt atšķirīgs.

Dalies: