Mintos kampaň Doporuč přítele: platnost již není omezena (Sdílejte svůj kód a vydělávejte ještě více!)

01.06.2020.
Aktualizovali jsme bonusový program Doporučit příteli. Prostudujte si aktualizované pokyny v podmínkách programu.

01.04.2019.

V roce 2016 jsme představili investorům na Mintos tržišti bonusový program Doporuč přítele. Od té doby ho využíváme na platformě Mintos jako kampaň, s různým časovým omezením a různým nastavením výhod programu pro naše investory a jejich pozvané přátele.

Před měsícem jsme představili upravenou kampaň Doporuč přítele s novým nastavením bonusů, novými pravidly a zásadami využívání kampaně. Jelikož se tento model ukázal být více efektivní pro investory na platformě Mintos, zejména co se týče rychlejšího vyplacení bonusů, tak Vám s radostí oznamujeme, že naše nová kampaň Doporuč přítele dále zůstává!

Od 30.03 se Mintos kampaň Doporuč přítele stane dlouhodobou součástí platformy Mintos a naším způsobem, jak Vám, našim Mintos investorům, poděkovat.

Mintos investoři budou moci využívat kampaň a vydělávat bonusy od nynějška neustále, bez omezení platnosti, bez omezení rozeslaných pozvánek, ale s aktualizovanými pravidly založenými na fair-play, která budou brzy následovat.

Žádné limity, jen nekonečné možnosti výdělku!

O čem je Mintos kampaň Doporuč přítele?

Bonusy Mintos kampaně Doporuč přítele

Tým kampaně Doporuč přítele řekl, že bylo velmi vzrušující zkoumat historická data a objevit zásadní zjištění z předcházejících kampaní Doporuč přítele, zatímco očekávali, kdy se Mintos kampaň stane dlouhodobou součástí platformy Mintos. Zjistili, že investoři na platformě Mintos rádi dostávají své bonusy rychle! Proto je nová kampaň navržena tak, aby byla jednodušší, uživatelsky přívětivější a více Vás, investory, odměňovala.

Mintos investoři a jejich přátelé již získali bonusy za více než 300 000 EUR tím, že se zapojili do kampaně Doporuč přítele.

Jak kampaň nyní vypadá?

Mintos kampaň Doporuč přítele nabízí bonusy od 10 EUR do 1 000 EUR pro každého nového investora, který se zaregistruje na platformě Mintos prostřednictvím kódu od svého přítele. Stejné bonusy také obdrží přítel, který pozval nového investora – ověřený Mintos investor.

Pokud jste doposud nepoužili kód Mintos kampaně Doporuč přítele, je načase to zkusit.

Pokud jste jej již opakovaně použili, máme skvělé zprávy – můžete to udělat znovu! A znovu.

Sdílejte kód a vydělávejte!

Aktualizovali jsme program doporučení přátel Mintos. Seznamte se prosím s upravenými podmínkami programu.

 

Nejnovější zprávy

Sdílet:

Chcete se podělit o svůj názor?

Pište své nápady, pokládejte dotazy a diskutujte s jinými investory na našem diskuzním fóru Mintos Community.

community-banner