Mintos konsolidētais 2019. gada pārskats

Mēs publicējam Mintos Holdings konsolidēto gada pārskatu, lai informētu mūsu investorus un citas ieinteresētās personas par Mintos biznesa rezultātiem 2019. gadā.

2019. gada konsolidētajā pārskatā mēs dalāmies ar pagājušā gada finanšu pārskatiem (kopējie ienākumi, finanšu stāvoklis, naudas plūsmas, izmaiņas pašu kapitālā). Līdztekus finanšu informācijai konsolidētajā ziņojumā ir arī detalizēts vadības ziņojums, ko sastādījuši Mintos līdzdibinātājs un vadītājs Mārtiņš Šulte un finanšu direktors Mārtiņš Valters. Papildus pārskatam par 2019. gada notikumiem, vadības ziņojumā ir aplūkotas arī darbības, kas veiktas, lai samazinātu COVID-19 pandēmijas ietekmi uz uzņēmuma darbību 2020. gadā.

Kopš 2015. gada mēs publicējam auditētu gada pārskatu par AS Mintos Marketplace – Mintos vienību, kas pārvalda Mintos platformu. Tā kā Mintos grupa ir ievērojami augusi un paplašinājusies, no šī gada mēs tā vietā publicēsim auditētu konsolidēto pārskatu par AS Mintos Holdings. Šis ziņojums aptver visas grupas darbības, ieskaitot AS Mintos Marketplace, un piedāvā vēl plašāku ieskatu un pārskatāmību mūsu investoriem un citām ieinteresētajām personām.

Mintos oriģinālo, parakstīto un auditēto konsolidēto 2019. gada pārskatu un pārējos gada pārskatus kopš 2015. gadā Tu vari atrast mūsu mājaslapā.

Vadības ziņojumu latviešu valodā Tu vari izlasīt šeit.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner