Mintos mobilā lietotne: jau 80 000 lejupielāžu pirmo 3 mēnešu laikā

Ir pagājuši jau trīs mēneši, kopš mēs palaidām Mintos mobilo lietotni, lai vēl vairāk uzlabotu Mintos pieejamību, uzlabotu drošības funkcijas un sniegtu investoriem ātrāku ieskatu par investīciju veiktspēju.

Kopš 2020. gada 20. februāra 80 000 investori ir lejupielādējuši Mintos mobilo lietotni. Lejupielāžu sadalījums starp Android un iOS lietotājiem attiecīgi ir 55% un 45%. 68% investoru Mintos mobilo lietotni izmanto vismaz reizi mēnesī. Gandrīz 30% lietotnes lietotāju katru dienu atver Mintos mobilo lietotni, un 99,99% sesiju notiek bez kļūmēm gan iOS, gan Android ierīcēm.

Vācija ir vadošais tirgus, vērtējot pēc Mintos mobilās lietotnes lejupielādēm. Tam seko Čehija, Spānija un Nīderlande.

“Skaidra un vienkārša saskarne, intuitīva lietotāja pieredze (UX) un nav pārslogots ar funkcijām. Ļoti parocīgs cilvēkiem, kuri vēlas sekot saviem ieguldījumiem universālā portfeļa līmenī.” Mintos investors

Mintos mobilās lietotnes lietotāju noturība ievērojami pārsniedz finanšu lietotņu vidējo rādītāju

Vidēji lietotne tiek lietota 2 minūtes dienā, 2,5 sesijās. Tas mums parāda, ka Mintos mobilā lietotne pilda savu galveno uzdevumu, proti, sniedz nvestoriem ātru pārskatu un ērtu viņu investīciju portfeļa un Mintos konta uzraudzību.

Mintos mobilajā lietotnē lietotāju noturība ir augsta, salīdzinot ar vidējiem rādītājiem Finanšu lietotņu kategorijā. 30. dienā pēc lietotnes lejupielādes finanšu lietotņu lietotāju vidējais noturības līmenis ir 7%, savukārt Mintos mobilajā lietotnē lietotāju noturība ir 31%. Šis rādītājs ir palicis nemainīgs, un pēc 3 mēnešiem mēs paredzam 30% lietotāju noturību.

“Mintos paceļ p2p investēšanu nākamajā līmenī. Lieliska lietotne. Biometrija darbojas nevainojami, un dizains/UX ir patiešām lielisks! Labs darbs, kas padarīts, Mintos komanda!” Mintos investors

Kopš palaišanas 3 mēnešu laikā divas jaunas versijas

Mintos investori jau no paša sākuma bija daļa no lietotnes izstrādes, nodrošinot mūsu testa komandu ar vērtīgām atziņām un atgriezenisko saiti. Šīs atsauksmes ir lieliski palīdzējušas darba plāna definēšanā, pie kura komanda šobrīd strādā. Mēs esam priecīgi par līdzšinējo progresu un ar ieplānotajiem atjauninājumiem.

Tiktāl mēs esam jauninājuši Mintos mobilās lietotnes pirmo versiju, izmantojot divas jaunas lietotņu versijas (V1.0.2 un V1.1.0), pievienojot:

– Saskarni holandiešu un spāņu valodā

– PIN maiņu pa tiešo no lietotnes

– Aizdevuma statusa grafisku pārskatu

– Piekļuve Mintos investoru atbalstam tieši no lietotnes

– Invest & Access lietotnē tika ieviests līdz ar V1.1.0

Nākamajām versijām komanda pašlaik strādā pie:

– Konta izveides lietotnē

– “Iesaki draugiem” programmas pielāgošana lietotnei

– Push paziņojumi

Investori vēlas, lai Mintos mobilajai lietotnei tiktu pievienots Auto invest, un pie tā mēs plānojam strādāt tuvākajā laika periodā.

Mintos mobilās lietotnes vērtējums Google Play ir 4,5 un 4,6 App Store.

Lejupielādē Mintos mobilo lietotni.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner