Mintos mobilā lietotne – pirmās nedēļas apskats

“Labs sākums! Es ar nepacietību gaidu jaunās funkcijas.” Mintos investors

Mūsu komanda ir vienādās domās ar šo investoru, kurš novērtēja Mintos mobilo lietotni! 

Mintos mobilā lietotne darbojas, atsauksmes ir lieliskas un jāatzīst, ka vairākas dienas mūsu gandarījums par paveikto darbu bija neizmērojams. Bet tagad, atguvuši vēsu saprātu, mēs turpinām darbu, lai Mintos investoriem nodrošinātu vēl vērtīgāku produktu, pateicoties visām gaidāmajām funkcijām, kas tiks ieviestas turpmākajās lietotnes versijās.

Kamēr mobilās lietotnes komanda strādā pie jauniem uzlabojumiem, mēs piedāvājam apskatīt statistiku par pirmo nedēļu pēc Mintos mobilās lietotnes palaišanas App Store un Google Play Store.

Lieliski pirmie panākumi pēc palaišanas

“Manuprāt, darbība un dizains ir fantastiski! Uzslavas programmētājiem!”

Mintos investors

Uzslavas mūsu komandai un tūkstošiem mūsu lojālāko investoru, kuri lejupielādēja lietotni pirmajā stundā pēc palaišanas. Zemāk Tu vari redzēt laiklēcienu jeb timelapse video par lejupielādēm pirmajās 40 minūtēs pēc mobilās lietotnes palaišanas.

Pārskats par Mintos mobilās lietotnes lejupielādēm pasaulē pirmo 40 minūšu laikā pēc palaišanas

Mintos mobilā lietotne – pirmie lietošanas dati

“Kā gaidīts, ļoti labi izveidota lietotne ar augstu kvalitāti.”

Mintos investors

Mintos mobilo lietotni pirmajā nedēļā pēc palaišanas lejupielādēja 40 760 Mintos investori visā pasaulē. Sadalījums starp Android un iOS lietotājiem bija attiecīgi 56% un 44%.

Līdz šim vidējais lietotnē pavadītais laiks bija 2 minūtes un 25 sekundes. Tipiskākā virzība pa lietotni izskatās šādi: lietotājs ienāk “Pārskata” ekrānā un dodas uz sadaļu “Manas investīcijas”, kur pieejams vizuāls datu apkopojums. Tad lietotājs apskata sektoru diagrammu “Pašreizējās investīcijas” un visbeidzot sīkāk izpēta aizdevumu statusu “Pēc apmēra”.

Pirmajā nedēļā Mintos mobilā lietotne Latvijas App Store ieņēma pirmo vietu finanšu lietotņu kategorijā, savukārt Vācijā šajā pašā kategorijā tā ierindojās piektajā vietā.

Investoru atbalsts

“Šī lietotne ir lieliska, tāpat kā to veidojušie cilvēki! Paldies, Mintos!”

Mintos investors

Mintos investori ļoti labprāt ir dalījušies savā sajūsmā un atbalstā visos mūsu sociālo mediju kanālos, un tas atspoguļojās arī lejupielāžu skaitā. Mēs esam ārkārtīgi pateicīgi par simtiem saņemto atsauksmju!

@Mintos Twitter un Mintos Facebook lapas sekotāju komentāri

Līdz šim saņemtie vērtējumi mums dod daudz zvaigžņu. App Store Mintos mobilās lietotnes vidējais vērtējums ir 4,7/5 zvaigznēm, savukārt Google Play Store Mintos lietotne ir novērtēta ar vidēji 4,2/5 zvaigznēm. Esam lepni, ka investori, kuri jau ir lejupielādējuši Mintos lietotni, līdz šim 100% gadījumu to ir izmantojuši bez traucējumiem (gan Android, gan iOS versijās).

Mēs esam ļoti pateicīgi par atbalstu, ko saņēmām no vairāk nekā 3500 investoriem, kuri piedalījās Mintos mobilās lietotnes beta versijas testēšanā un palīdzēja mums izstrādāt lietotni, kuras pirmā versija darbojas bez aizķeršanās.

Pēteris Studens, Mintos produkta vadītājs, uzsver, ka, pateicoties tik lielam investoru atbalstam, komanda ir vēl vairāk motivēta jau drīzumā izlaist esošās versijas uzlabojumus un jaunumus.

“Kopš Mintos mobilās lietotnes palaišanas ir pagājusi nedēļa, un mēs ar lielu interesi uzraugām tās darbību. Mūsu komandai šis bija ļoti aizņemts un aizraujošs posms. Pašā aktīvākajā stadijā mēs vienlaicīgi saņēmām 5500 pieprasījumus, kas apliecina lietotāju lielo interesi. Ieskicējot turpmāko darbu pie pieprasītāko lietotnes funkciju izstrādes, mēs esam ņēmuši vērā desmitiem atsauksmju un komentāru. Neapšaubāmi, pirmo vietu vēlmju sarakstā ieņem investīciju veikšanas funkcijas nodrošināšana. Mobilās lietotne komanda jau strādā, lai lietotnē ieviestu Invest & Access produktu,” atklāj Pēteris.

Palaišanas dienā Mintos mobilās lietotnes lietotāju paturēšanas rādītājs bija 52%, kas ir par 49% vairāk nekā nozarē vidēji. Finanšu lietotnēm standarts ir aptuveni 35%. Pēc septiņām Mintos mobilās lietotnes lietošanas dienām šis rādītājs ir 42%. Vidējais visu lietotņu paturēšanas rādītājs pirmajās septiņās dienās ir 14,5%. Mintos mobilās lietotnes komanda ir gandarīta par lieliskajiem atkārtotas izmantošanas rādītājiem, un tie dod papildu motivāciju turpināt darbu pie citu lietotājiem draudzīgu funkciju ieviešanas nākamajās lietotnes versijās.

Pašlaik Mintos mobilā lietotne ir pieejama angļu un vācu valodā, bet drīzumā būs pieejamas arī nīderlandiešu un spāņu versijas.

Mintos mobilo lietotni Tu vari lejupielādēt App Store un Google Play Store.

Mēs vienmēr priecājamies uzklausīt Tavas atsauksmes un ierosinājumus!

Paldies, ka biji mums līdzās šajā svarīgajā notikumā!

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner