Mintos mobilās lietotnes 1.0.2. versija

Mintos mobilās lietotnes 1.0.2. versija jau ir pieejama lejupielādēm un atjauninājumiem Google Play Store un Apple App Store.

Lietotne tagad ir pieejama nīderlandiešu un spāņu valodās

Nozīmīgākās izmaiņas ir divu jaunu valodu pievienošana. Investoriem Mintos lietotne tagad ir pieejama nīderlandiešu un spāņu, kā arī angļu, vācu, čehu, krievu, latviešu un poļu valodās.

Nomaini savu PIN lietotnē

Investoriem tagad ir vienkāršāk pārvaldīt sava konta drošību lietotnē. Izmantojot šo versiju, viņi var nomainīt savu PIN “Drošības” iestatījumos.

Aizdevumu statusam ir pievienots grafisks pārskats

Lai nodrošinātu labāku investoru portfelī esošo aizdevumu statusu pārskatu, mēs šai sadaļai esam pievienojuši diagrammu. Pateicoties vizuālajam atspoguļojumam, investoriem ir ērtāk redzams, cik daudz aizdevumu atmaksa ir atbilstoša grafikam vai kavējas, un cik daudz aizdevumu atrodas pagarinājuma periodā vai nepilda saistības.

Tieša piekļuve Mintos investoru atbalstam

Mēs esam uzlabojuši arī sadaļu “Investoru atbalsts”, dodot investoriem iespēju lietotnē sazināties ar Mintos investoru atbalsta komandu.

Cita informācija

Mēs esam padarījuši ērtāku maksājuma informācijas kopēšanu. Investori var nokopēt savu investora ID un citu maksājuma informāciju, pieskaroties ikonai “Kopēt”.

Lai sniegtu lielāku skaidrību investoriem, kuri izmanto Mintos mobilo lietotni, mēs “Procesā esošo maksājumu” pārskatam pievienojām uznirstošo informācijas logu, kurā ir redzams šīs funkcionalitātes apraksts.

Šī ir pirmā Mintos mobilās lietotnes uzlabotā versija. Mēs turpinām darbu pie citiem jaunumiem, ņemot vērā iepriekš noteiktās investoru vajadzības un tirgus prasības.

Līdz šim Mintos mobilā lietotne Android un iOS ierīcēm ir lejupielādēta 55 848 reizes.

Jaunākās ziņas

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner