Mintos mobilās lietotnes Android beta versija ir testa režīmā!

Aptuveni 3500 Mintos investoru ir pievienojušies Mintos beta testētāju grupai, un daļa no viņiem 2019. gada decembrī saņēma pieeju lietotnes iOS beta versijai. Kā solīts, tagad mēs piedāvājam mobilās lietotnes beta versiju Android lietotājiem!

Piedāvātās funkcijas

Šī ir pirmā Mintos mobilās lietotnes versija, un tās galvenais mērķis ir vienkāršot autorizēšanās procesu un sniegt Tev ātru un ērtu veidu, kā pārraudzīt savu investīciju portfeli.

Šobrīd mēs koncentrējamies uz tādu funkcionalitāšu ieviešanu, kuru lietošana ir ērtāka, izmantojot īpaši pielāgotu mobilo lietotni. Piemēram, tikai mobilajās aplikācijās ir pieejamas tādas funkcijas, kā autorizēšanās kontā ar biometriju un pašpiegādes paziņojumi. Jaunā mobilā lietotne uzlabos Mintos investoru pieredzi.

Ko investori var sagaidīt no pašreizējās Mintos mobilās lietotnes?

Uzlabotas un vienkāršotas autorizācijas iespējas – Mintos mobilā lietotne investoriem dod iespēju ieiet kontā ātrāk, izmantojot 4 ciparu PIN. E-pasta adrese un parole būs nepieciešama tikai pirmajā autorizēšanās reizē. Nākamajā versijā ir plānots piedāvāt integrētas biometrijas tehnoloģijas, kas ļaus autorizēties, izmantojot pirksta nospiedumu vai sejas ID.

Uzlabots investīciju portfeļu pārskats – mēs vēl vairāk esam pielāgojuši investoru portfeļu saturu un priekšskatījumu, portfeļu pārraudzību padarot vienkāršāku un praktiskāku.

Mintos mobilās lietotnes Android beta versija

Pirmo Mintos mobilās lietotnes beta versiju Android ierīcēm mēs plānojam pārbaudīt viena mēneša laikā dažās iterācijās ar investoriem, kuri ir pievienojušies Mintos beta testētāju grupai.

Mēs sagaidām, ka pirmā publiski pieejamā iOS lietotne App Store būs pieejama līdz 2020. gada pirmā ceturkšņa beigām. Plānoto palaišanas datumu Google Play mēs paziņosim, kad mums būs vairāk informācijas par Android beta versijas testēšanas fāzes noslēgšanu.

Mēs ar nepacietību gaidām, kad Mintos mobilā lietotne būs publiski pieejama visiem Mintos investoriem! Bet tikmēr, ja esi viens no mūsu beta testētājiem, lūdzu, dalies ar savām atsauksmēm un ierosinājumiem. Ar Tavu palīdzību mēs vienmēr esam gatavi uzlabot Mintos!

Liels paldies visiem iOS beta versijas testētājiem! Jūsu sniegto atsauksmju apjoms un kvalitāte ir iespaidīga; mēs esam pateicīgi un lepni, ka jūs esat mūsu sabiedrotie!

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner