Mintos mobilās lietotnes iOS beta versija ir testa režīmā!

Pirmssvētku laikā ar prieku informējam, ka esam palaiduši iOS Mintos mobilo lietotni beta versiju!🎉

Mintos beta testētāju grupai ir pievienojušies aptuveni 3000 Mintos investoru, kuriem decembrī un nākamā gada janvārī tiks dota pieeja lietotnes beta versijai. Jau tuvāko dienu laikā Mintos mobilās lietotnes beta versiju kā pirmie sāks testēt aptuveni 500 nejauši izvēlēti iOS beta testētāji. Ja no viņiem netiks saņemtas kritiskas atsauksmes, tad dažu dienu laikā uzaicinājumi tiks izsūtīti nākamajiem 500 beta testētājiem. Android lietotāji testēšanu sāks nākamā gada janvārī.

Piedāvātās funkcijas

Šī ir pirmā Mintos mobilās lietotnes versija, un tās galvenais mērķis ir vienkāršot autorizēšanās procesu un sniegt Tev ātru un noderīgu veidu, kā pārraudzīt savu investīciju portfeli.

Šobrīd mēs koncentrējamies uz tādu funkcionalitāšu ieviešanu, kuras tiek ērtāk nodrošinātas, izmantojot īpašu mobilo lietotni. Piemēram, tikai mobilajās aplikācijās ir pieejamas tādas funkcijas, kā autorizēšanās kontā ar biometriju un pašpiegādes paziņojumi. Jaunā mobilā lietotne uzlabos Mintos investoru pieredzi.

Ko investori var sagaidīt no pašreizējās Mintos mobilās lietotnes?

Uzlabotas un vienkāršotas autorizācijas iespējas – Mintos mobilā lietotne investoriem dod iespēju ieiet kontā ātrāk, izmantojot 4 ciparu PIN. E-pasta adrese un parole būs nepieciešama tikai pirmajā autorizēšanās reizē. Nākamajā versijā ir plānots piedāvāt integrētas biometrijas tehnoloģijas, kas ļaus autorizēties, izmantojot pirksta nospiedumu vai sejas ID.

Uzlabots investīciju portfeļu pārskats – mēs vēl vairāk esam pielāgojuši investoru portfeļu saturu un priekšskatījumu, portfeļu pārraudzību padarot vienkāršāku un praktiskāku.

Android beta versija un publiski pieejama Mintos mobilā lietotne

Pirmo Mintos mobilās lietotnes beta versiju mēs plānojam pārbaudīt viena mēneša laikā dažās iterācijās ar investoriem, kuri ir pievienojušies Mintos beta testētāju grupai. 2020. gada janvārī mēs testēšanu turpināsim ar Android lietotājiem.

Mēs sagaidām, ka pirmā publiski pieejamā iOS lietotne App Store būs pieejama līdz 2020. gada janvāra beigām. Plānoto palaišanas datumu Google Play mēs paziņosim, kad mums būs vairāk informācijas par Android beta versijas testēšanas uzsākšanu.

Pievienojies otrajam Beta testam Janvārī

Ja gribi piedalīties Mintos mobilā lietotne beta versijas testēšanā un sniegt savas atsauksmes, Tu joprojām vari pievienoties testētāju grupai. Vienkārši aizpildi šo anketu. Mēs ar Tevi sazināsimies, kad būsim izveidojuši otro testētāju grupu, bet, lūdzu, ņem vērā, ka tas būs atkarīgs no Mintos mobilās lietotnes pirmo testu rezultātiem.

Mēs ar nepacietību gaidām, kad Mintos mobilā lietotne būs publiski pieejama visiem Mintos investoriem! Bet tikmēr, ja esi viens no mūsu beta testētājiem, lūdzu, dalies ar savām atsauksmēm un ierosinājumiem. Ar Tavu palīdzību mēs vienmēr esam gatavi uzlabot Mintos!

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner