Mintos noslēdz pūļa finansēšanas kampaņu, piesaistot rekordlielu finansējumu kontinentālajā Eiropā

01.12.2020

mintosblog

Pūļa finansēšanas kampaņā, kas pārsniedza visus plānotos apmērus, mēs uzstādījām jaunu Crowdcube rekordu. Desmit dienās mēs piesaistījām vairāk nekā 7000 kapitāla investoru, kuri kopumā investēja
7,2 miljonus eiro – tas ir lielākais kontinentālajā Eiropā jebkad piesaistītais finansējums.

Mintos vadītājs un līdzdibinātājs Mārtiņš Šulte komentē: “kampaņas rezultāti pārsniedz visas mūsu cerības. Lai gan paredzējām, ka mūsu kopiena aktīvi iesaistīsies kampaņā, mēs pat nenojautām, ka sāksim pārspēt rekordus jau no pirmajām minūtēm. Mēs sakām paldies ikvienam, kas piedalījās kampaņā! Mintos komanda ir apņēmības pilna turpināt darbu pie mūsu plāna realizācijas un uzsākt jaunu etapu ar jaunajiem akcionāriem. ”

Mēs piesaistījām 1 miljonu eiro 15 minūšu laikā pēc agrīnas piekļuves atvēršanas mūsu kopienai. Nedaudz vairāk kā divarpus stundas vēlāk mēs sasniedzām 3 miljonus eiro un galu galā uzstādījām jaunu rekordu pēc investoru skaitu Eiropas (izņemot Lielbritāniju) kampaņā.

Crowdcube mārketinga vadītājs un līdzdibinātājs Luke Lang piebilst: “Mintos ir pievienojies dažiem no pasaulē vadošajiem finanšu tehnoloģiju uzņēmumiem, kas ir izmantojuši Crowdcube, lai nostiprinātu un uzlabotu attiecības ar saviem klientiem. Rekordlielā finansējuma piesaiste demostrē, kā kopienas spēku var pārvērst stratēģiskā biznesa sasniegumā, un kā klientu pārvēršana par īpašniekiem var būt neatņemama šo uzņēmumu darbības sastāvdaļa.”

Kopumā kampaņā piedalījās investori no vairāk nekā 90 valstīm, lielākoties no Vācijas, Spānijas un Čehijas. Lai gan Mintos nedarbojas Lielbritānijas tirgū, kampaņā piedalījās arī ievērojams skaits investoru no Lielbritānijas.

Pūļa finansēšanas kampaņa bija daļa no plašāka līdzekļu piesaistīšanas raunda, kas turpināsies ar līdzekļu piesaisti no riska kapitāla firmām nākamā gada sākumā. No pūļa finansēšanas un riska kapitāla piesaistītais finansējums vēl vairāk veicinās mūsu izaugsmi un sekmēs jaunu produktu izstrādi.

Vēlreiz paldies par atbalstu!

Komentāri

Meklēt

Important

Seko mums