Mintos pārtrauc sadarbību ar Fenchurch

Mintos un Apvienotajā Karalistē bāzētais tiesvedību finansētājs Fenchurch ir savstarpēji vienojušies pārtraukt sadarbību, ņemot vērā potenciāli paaugstināto reputācijas risku gan Mintos, gan arī kreditēšanas uzņēmumam, kas izriet no Fenchurch bijušā mātesuzņēmuma pašreizējās likvidācijas.

Saskaņā ar ierosināto maksājumu grafiku Fenchurch būs jāpārskaita aizņēmēju atmaksātās summas, tiklīdz tās tiks saņemtas un ne vēlāk kā līdz 2023. gada augusta beigām. Principā vienošanās jau ir panākta, un mēs strādājam pie nepieciešamo darījuma dokumentu noformēšanas. Daudzu Fenchurch aizdevumu atmaksa aizņem vairāk laika, nekā bija paredzēts, jo valstī noteiktā mājsēde, Covid ierobežojumi un citi valdības izvirzītie noteikumi ir būtiski ietekmējuši tiesvedības lietas, kuras Fenchurch finansēja pēdējos 24 mēnešus. Pirms Covid-19 tiesvedība ilga vidēji 9-12 mēnešus, bet tagad 12-18 mēnešus (un dažas lietas ilgst vēl ilgāk). Rezultātā daļa investoru var saskarties ar situāciju, ka dažu aizdevumu atmaksa aizņem vairāk laika.

Fenchurch pašlaik meklē refinansēšanas iespējas. Ja refinansēšana būs veiksmīga, Fenchurch varēs atpirkt neatmaksātās investīcijas, un investori varētu saņemt savu naudu agrāk.

Lai nodrošinātu, ka investori saņem pienācīgu kompensāciju par investīcijām, kas tiks atmaksātas vēlāk, nekā sākotnēji plānots, procenti par visiem kavētajiem maksājumiem tiks palielināti līdz 1,4x bāzes procentu likme (vidēji investori saņems 13%).

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner