Mintos pievienojas pirmais aizdevumu izsniedzējs no Apvienotās Karalistes

27.02.2018

mintosblog

Mintos ar prieku uzsāk sadarbību ar pirmo britu aizdevumu izsniedzēju. 1pm ir FCA akreditēts nebanku finanšu pakalpojumu sniedzējs, kura akcijas tiek publiski kotētas Londonas fondu biržas alternatīvo vērtspapīru tirgū. Uzņēmums piedāvā dažāda veida aizdevumus maziem un vidējiem uzņēmumiem (MVU) Apvienotajā Karalistē. Mintos aizdevumu tirgū 1pm piedāvā biznesa kredītus investīcijām Lielbritānijas mārciņās (GBP), un Tu vari iegūt neto peļņu pat 11% gadā.

1pm darbību uzsāka 2000. gadā, un 2006. gadā tā akcijas tika kotētas Londonas fondu biržā. Uzņēmuma mērķis ir veicināt Apvienotās Karalistes ekonomikas izaugsmi, nodrošinot finansējumu uzņēmumiem. Tas piedāvā dažādus finanšu risinājumus MVU Apvienotajā Karalistē, tostarp aktīvu un transportlīdzekļu finansēšanu, pārdošanu ar pēcmaksu, komercaizdevumus un rēķinu finansēšanu.

Patlaban 1pm Apvienotajā Karalistē ir astoņi pārstāvniecības punkti. Uzņēmums nodarbina 170 cilvēku un tā klientu bāzi veido vairāk nekā 16 000 mazo uzņēmumu. 1pm saviem klientiem piedāvā elastīgus noteikumus, augstas kvalitātes apkalpošanu un personīgu pieeju.  Klientu aptaujās 1pm tiek raksturots kā uzticams un taisnīgs uzņēmums ar elastīgu un individuālu pieeju klientiem.

“Mūsu izaugsmes stratēģiskajā plānā svarīga loma ir finanšu tehnoloģiju sniegto priekšrocību izmantošanai. Pateicoties sadarbības uzsākšanai ar Mintos aizdevumu tirgu, mēs tagad varēsim palielināt izsniegto aizdevumu skaitu un efektīvi piekļūt investoriem visā pasaulē. Tas ir finansējuma avots, kas mums nebūtu pieejams bez šāda digitāla risinājuma,” komentē 1pm plc vadītājs Ians Smits.

Mintos aizdevumu tirgū izvietotie 1pm biznesa kredīti ir robežās no GBP 3000 līdz GBP 50 000 ar atmaksas termiņu no trīs mēnešiem līdz pieciem gadiem. Investori var sagaidīt peļņu līdz 11% gadā.

10% no katra Mintos aizdevumu tirgū izvietotā aizdevuma 1pm paturēs savā bilancē. Uzņēmuma aizdevumiem ir zema riska pakāpe; vēsturiski neto norakstīto aizdevumu īpatsvars ir bijis mazāks nekā 1% no kopējā kredītportfeļa. Visi 1pm aizdevumi ir nodrošināti ar uzņēmuma, kuram tiek izsniegts attiecīgais aizdevums, īpašnieka vai direktora personisku galvojumu.

1pm kopējais nomas, aizdevumu un rēķinu finansēšanas portfelis sastāda 130 miljonus Lielbritānijas mārciņu. Starpposma finanšu rezultāti par sešu mēnešu periodu, kas noslēdzās 2017. gada 30. novembrī, uzrāda, ka 1pm plc ieņēmumi bija pieauguši par 74%, sasniedzot 13.9 miljonus Lielbritānijas mārciņu. Grupas peļņa pirms nodokļu nomaksas bija 3,6 miljoni Lielbritānijas mārciņu, kas ir pieaugums par 77%.

Saskaņā ar Apvienotās Karalistes alternatīvo finanšu industrijas ziņojumu alternatīvo finanšu tirgus laika posmā no 2016. līdz 2017. gadam palielinājās par 43%. Alternatīvās kreditēšanas nozare Apvienotajā Karalistē ir kļuvusi par nozīmīgu finanšu ieguves veidu MVU. Saskaņā ar Uzņēmējdarbības, enerģētikas un rūpniecības stratēģijas departamenta uzņēmumu skaita aplēsēm pašlaik Apvienotajā Karalistē ir aptuveni 5.5 miljoni MVU, kas nodarbina aptuveni 15.6 miljonus cilvēku. 2016. gadā alternatīvās kreditēšanas nozare nodrošināja finansējumu, kas ekvivalents 15% no visiem jaunajiem aizdevumiem, ko Apvienotās Karalistes bankas izsniegušas mazajiem uzņēmumiem.

“Apvienotajā Karalistē ir viens no pasaulē lielākajiem alternatīvo finanšu tirgiem. Priecājamies, ka ar 1pm pievienošanu Mintos aizdevumu tirgum esam paplašinājuši tirgū pārstāvēto valstu skaitu. Šī sadarbība investoriem Mintos aizdevumu tirgū dos ne tikai iespēju investēt jaunā valstī, bet arī plašāku izvēli investīcijām GBP. Mēs ceram uz veiksmīgu sadarbību ar 1pm un jaunu partnerattiecību veidošanu šajā tirgū,” uzsver Mintos vadītājs un līdzdibinātājs Mārtiņš Šulte.

Nepalaid garām šo fantastisko iespēju un investē Lielbritānijā izsniegtos 1pm aizdevumos jau tagad! Ja Tu Mintos aizdevumu tirgū izmanto Auto Invest rīku un gribi izmantot šo lielisko iespēju, atceries attiecīgi atjaunināt tā iestatījumus.

Komentāri

Meklēt

Important

Seko mums