Mintos pievienojas vēl viens aizdevumu izsniedzējs no Meksikas – Dineria.mx

Šodien mēs ar prieku informējam, ka investīciju iespējas Ziemeļamerikas kontinentā ir kļuvušas plašākas, jo Mintos uzsāk sadarbību ar Dineria.mx no Meksikas.

2016. gadā izveidotais Dineria.mx ir daļa no Proximus Finance. Uzņēmums primāri koncentrējas uz vienkāršu, pieejamu un pārredzamu aizdevumu piedāvāšanu klientiem, kuriem ir nepieciešams tūlītējs kredītjautājumu risinājums.

Aizdevumu izsniedzēja mērķis ir nodrošināt saviem klientiem uzticamu un ērtu pakalpojumu, lai garantētu, ka klienti nepieciešamo finansējumu saņem savlaicīgi un vienmēr var paļauties uz sniegtajiem pakalpojumiem.

No uzņēmuma dibināšanas 2016. gada beigās līdz šī gada martam Dineria.mx ir izsniedzis vairāk nekā 55 000 aizdevumu 6,9 miljonu eiro apmērā. Bruto kredītportfeļa apmērs 2019. gada pirmajā ceturksnī sasniedza četrus miljonus eiro.

“Dineria.mx ir gandarīts pievienoties Mintos aizdevumu tirgum, lai varētu investoriem piedāvāt mūsu spēcīgo kredītportfeli. Ņemot vērā mūsu izcilo riska pārvaldību un IT infrastruktūru, sadarbība ar Mintos stiprinās mūsu pozīciju Meksikas tirgū un sniegs investoriem stabilu peļņu,” komentē (Viviāna Gomeza, MX ģenerāldirektore).

Investēšana Dineria.mx aizdevumos Mintos tirgū

Mintos aizdevumu tirgū Tev tagad ir iespēja investēt Meksikā izsniegtos Dineria.mx aizdevumos. Aizdevumi ir izvietoti gan eiro (EUR), gan Meksikas peso (MXN). Aizdevumu tirgū ir pieejami Dineria.mx aizdevumi vidēji 139 EUR jeb 2982 MXN apmērā, bet kopējais to diapazons ir no 50 EUR līdz 500 EUR (1000 MXN līdz 12 000 MXN). Tu vari sagaidīt gada neto peļņu līdz 14% eiro valūtā un līdz 18% Meksikas peso.

Visiem aizdevumu tirgū izvietotajiem Dineria.mx aizdevumiem tiek nodrošināta atpirkšanas garantija. Tas nozīmē, ka uzņēmums aizdevumu atpirks, ja tā atmaksa kavēsies 60 vai vairāk dienas. Lai saglabātu savu līdzdalību aizdevumā, uzņēmums savā bilancē paturēs 10% no katra Mintos aizdevumu tirgū izvietotā aizdevuma.
Dineria.mx ir piešķirts B- Mintos reitings.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner