Mintos pilnībā atgūst investoru līdzekļus no Akulaku – 6 mēnešus pirms termiņa

2020. gada 16. aprīlī tika apturēta Akulaku aizdevumu pārdošana Mintos pirmreizējā un ottreizējā tirgū, jo tika kavēti maksājumu norēķini. Apturēšanas brīdī Akulaku neatmaksāto investīciju un procesā esošo maksājumu apmērs Mintos aizdevumu tirgū bija aptuveni 20 787 453 eiro.

Apturēšanas brīdī tika panākta virkne vienošanos par Mintos investoriem pienākošos maksājumu pārstrukturēšanu, kas paredzēja veikt maksājumus katru nedēļu līdz 2021. gada beigām. Tomēr makroekonomiskā situācija Indonēzijā uzlabojas, un Akulaku piedzīvo stabilu uzņēmuma darbības atveseļošanos tā pamattirgū. Apvienojumā ar spēcīgiem darbības rādītājiem pēdējos vairākos ceturkšņos tas ļāva Akulaku paātrināt atmaksas grafiku, un uzņēmums spēja atmaksāt visu Mintos investoriem pienākošos summu sešus mēnešus ātrāk, nekā bija paredzēts.

Akulaku nesen veica maksājumu 9 390 862 eiro apmērā, kā rezultātā ir atgūti 100% no neatmaksātās summas. Lūdzu, ņem vērā, ka kopējā atgūtā summa ir lielāka par summu, kas tika norādīta apturēšanas brīdī, jo no 2020. gada 16. aprīļa tika uzkrāti arī procenti.

Par Akulaku

2016. gadā dibinātais uzņēmums Akulaku ir patērētāju finanšu platforma Dienvidaustrumāzijā, kas darbojas Indonēzijā, Filipīnās, Vjetnamā un Malaizijā. Apturēšanas brīdī aktīvas investīcijas Akulaku izsniegtajos aizdevumos bija 63 964 investoriem, un vidējā investīciju summa uz vienu investoru bija 259 eiro.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner