Mintos pirmreizējā un otrreizējā tirgū ir apturēti Capital Service aizdevumi

Mēs esam pieņēmuši lēmumu apturēt aizdevēja Capital Service izsniegtos aizdevumus Mintos pirmreizējā un otrreizējā tirgū, jo uzņēmums nav savlaicīgi veicis norēķinu maksājumus Mintos investoriem. Aizdevumu apturēšana ir spēkā no šī brīža līdz turpmākam paziņojumam.

Konkrēta aizdevēja apturēšana tiek veikta, kad Mintos, ņemot vērā bažas par uzņēmuma darbību, iejaucas tirgū – pirmreizējā, otrreizējā vai abos – lai apturētu investēšanu. Pēc apturēšanas jaunas investīcijas nav iespējams veikt līdz brīdim, kad tā tiek atcelta vai zaudē spēku. Aizdevēja apturēšana abos tirgos tiek veikta, lai aizsargātu investoru intereses, neļaujot veikt investīcijas jaunos aizdevumos pirmreizējā tirgū vai pārdot esošos Capital Service izsniegtos aizdevumus otrreizējā tirgū.

’Capital Service laicīgi neveica aizņēmēju maksājumu un aizdevumu atpirkšanas pārskaitījumus pilnā apmērā, tādējādi investoriem veidojās procesā esošo maksājumu uzkrājums. Šobrīd Mintos uztur labas attiecības ar Capital Service vadību, kas līdz šim ir bijusi ieinteresēta kopīgi atrast risinājumu esošajai situācijai. Capital Service veic daļējus aizņēmēju maksājumu pārskaitījumus. Mintos strādā pie tā, lai restrukturizētu Capital Service neveikto aizņēmēju maksājumu un atpirkšanas summu pārskaitījumus. Tiks noteikts precīzs grafiks procesā esošo maksājumu segšanai pilnā apmērā.

Šobrīd Capital Service ir iekļauts negatīva reitinga uzraudzībā, un mēs izvērtējam nepieciešamību mainīt tam piešķirto Mintos reitingu. Negatīva reitinga izskatīšanas rezultāts ir atkarīgs no uzņēmuma spējas novērst tā likviditātes ierobežojumus pašreizējos tirgus apstākļos Polijā.

Par Capital Service

Capital Service S.A. ir 1999. gadā dibināts aizdevējs no Polijas, kas kopā ar četriem meitasuzņēmumiem 2015. gadā izveidoja Capital Service Capital grupu. Grupa veic kreditēšanas darbības Polijā, individuāliem klientiem piedāvājot nenodrošinātus ātros kredītus un vairāku maksājumu kredītus. Šobrīd neatmaksāto Capital Service aizdevumu apjoms Mintos tirgū sastāda 20 674 386 eiro. Aktīvas investīcijas Capital Service S.A. aizdevumos ir 59 905 investoriem, un vidējā investīciju summa vienam investoram ir 295 eiro. Pašreizējā procesā esošo maksājumu summa ir 1 436 988 eiro.

Tiklīdz mums būs pieejama jauna informācija, mēs par to ziņosim.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner