Mintos Pirmreizējā un Otrreizējā tirgū ir apturēti Cashwagon Filipīnu un Indonēzijas aizdevumi

Kamēr Cashwagon regulāri pārsūta aizņēmēju atmaksas no Filipīnām un Indonēzijas, situācija Vjetnamā ietekmē visu Cashwagon grupu, un tā vairs nav spējusi ievērot atpirkšanas garantiju saviem aizdevumiem. Līdz ar to mēs esam pieņēmuši lēmumu apturēt aizdevumus, ko izsnieguši Cashwagon partneri Green Money Tree Lending Corp. Philippines un PEERMAN PTE. LTD. Indonēzija no Pirmreizējiem un Otrreizējiem Mintos tirgiem līdz turpmākam paziņojumam. Aizdevumu apturēšana ir spēkā nekavējoties.

Cashwagon vadība ikdienā sazinās ar Mintos. Mēs informēsim investorus, kad mums būs vairāk jaunumu par izmeklēšanas statusu un iespējamo ietekmi uz investoriem.

Komentārs no Maxim Chernuschenko, Cashwagon izpilddirektora (angļu valodā)

Šobrīd Cashwagon ir iekļauts negatīva reitinga uzraudzībā, un mēs izvērtējam nepieciešamību mainīt tam piešķirto Mintos reitingu.

Par Cashwagon 

Cashwagon ir Singapūrā reģistrēts uzņēmums, kas dibināts 2017. gadā, un darbojas Mintos kopš 2018. gada novembra. Mintos tirgū, Cashwagon partneri piedāvā aizdevumus, kas izsniegti Filipīnās, Indonēzijā un Vjetnamā. Cashwagon Mintos investoriem piedāvā īstermiņa un personīgus aizdevumus. Pašreizējais Mintos aktīvo aizdevumu apjoms ir 7 672 981 eiro. Cashwagon finanšu pārskats par 2019. gadu atrodams šeit. Cashwagon nodrošina grupas garantiju visām valstīm.

Par aizdevumu pārdošanas apturēšanu Mintos tirgū

Konkrēta aizdevēja apturēšana tiek veikta, kad Mintos, ņemot vērā bažas par uzņēmuma darbību, iejaucas tirgū – pirmreizējā, otrreizējā vai abos – lai apturētu investēšanu. Pēc apturēšanas jaunas investīcijas nav iespējams veikt līdz brīdim, kad tā tiek atcelta vai zaudē spēku. Aizdevēja apturēšana abos tirgos tiek veikta, lai aizsargātu investoru intereses, neļaujot veikt investīcijas jaunos aizdevumos pirmreizējā tirgū vai pārdot esošos izsniegtos aizdevumus otrreizējā tirgū.

Tiklīdz mums būs pieejama jauna informācija, mēs par to ziņosim.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner