Mintos platformā jauns sasniegums – finansēti aizdevumi 7 miljardu eiro apmērā

Šis mums ir bijis sasniegumiem bagāts gads, un mēs ar prieku informējam par vēl vienu – Mintos aizdevumu tirgū ir finansēti aizdevumi rekordlielā 7 miljardu eiro apmērā!

Investoru aktivitātei turpinot pieaugt, mēs nodrošinām arī daudz jaunu investīciju iespēju izvēļu. Pēdējo sešu mēnešu laikā mēs esam uzsākuši sadarbību ar deviņiem jauniem kredītu izsniedzējiem – tas ir lielākais uzņēmumu skaits, kas šādā laika periodā ir pievienots Mintos aizdevumu tirgum. Pateicoties tam ievērojami palielinājās jaunus investīciju iespēju skaits sešos tirgos un četros aizdevumu veidos, un mēs esam pārliecināti, ka Mintos investori novērtē šīs papildu iespējas diversificēt investīciju portfeļus. Kopumā Mintos aizdevumu tirgū šobrīd ir vairāk nekā 70 kredītu izsniedzēju no 34 tirgiem visā pasaulē, kuri piedāvā deviņu veidu aizdevumus.

Ņemot vērā šīs jaunās iespējas un to, ka nesen kļuvām par regulētu ieguldījumu pakalpojumu sniedzēju, mēs nolēmām aplūkot jaunākos investoru aktivitātes rādītājus Mintos aizdevumu tirgū.

Pēdējo divu nedēļu laikā Mintos aizdevumu tirgū desmit populārākie tirgi investīcijām aizdevumos ir Spānija, Krievija, Kazahstāna, Latvija, Polija, Igaunija, Moldova, Apvienotā Karaliste, Somija un Indonēzija. Tikai četros no šiem četriem lielākajiem tirgiem vien ir veiktas investīcijas 38 933 324 eiro apmērā.

Runājot par populārākajiem aizdevumu veidiem tajā pašā periodā, redzam, ka trīs populārākie ir patēriņa kredīti, īstermiņa kredīti un auto kredīti, savukārt lauksaimniecības kredīti un hipotekārie kredīti ir izvēlēti mazākā apjomā. Top 3 atspoguļo arī faktu, ka šiem aizdevumu veidiem Mintos platformā ir visplašākais investīciju piedāvājums. Pēdējo divu nedēļu laikā trīs populārākajos aizdevumu veidos ir investēti 73 256 631 eiro.

Populārākais investēšanas veids šajā periodā ir bijis, izmantojot diversificēto un konservatīvo stratēģiju.

Sirsnīgs paldies ikvienam Mintos investoram, kurš ir bijis kopā ar mums līdz šim! Mēs ar entuziasmu raugāmies uz kopēju turpmāko izaugsmes posmu ceļā uz jauniem sasniegumiem!

Dalies: