Mintos platformā lielākā aizdevumu izsniedzēja pievienošana Tavam Auto Invest portfelim

Pavisam nesen mēs uzstādījām jaunu rekordu Mintos platformā, uzsākot sadarbību ar līdz šim lielāko aizdevumu izsniedzēju – Aasa Global. Kādas iespējas tas dos mūsu investoriem un kā pievienot Aasa savam Auto Invest portfelim?  

Aasa piedāvājumu Mintos platformā nevar neievērot – tie ir eiro un Polijas zlotos izsniegti aizdevumi EUR 100 līdz EUR 2300 robežās ar vidējo neto peļņu investoriem 8% apmērā. Turklāt visiem aizdevumiem, kuriem maksājumi kavējas par vairāk nekā 60 dienām, Aasa piedāvā atpirkšanas garantiju, padarot šo par lielisku zemāka riska investīciju iespēju.

Ja sava portfeļa izveidošanā Tu lieto Auto Invest, ir svarīgi atcerēties pievienot Aasa savam aizdevumu izsniedzēju sarakstam. Vienkārši ieliec ķeksīti pie Aasa kā parādīts attēlā zemāk:  

mintos-forma-492x272-lv

Auto Invest ir rīks, kas Tev ļauj ērti realizēt saviem izvēlētajiem kritērijiem atbilstošu investīciju stratēģiju. Tas automātiski pārskata un analizē jaunus aizdevumu sarakstus, tiklīdz tie ir pieejami, un savam Auto Invest portfelim Tu vari piekļūt jebkurā laikā. Seko sava portfeļa darbībai, lai pārliecinātos, ka tas darbojas saskaņā ar Taviem investīciju mērķiem!

Auto Invest ietaupa laiku un nekad nepalaiž garām iespēju investēt!

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner