Mintos platformā pieejami arī īstermiņa patēriņa kredīti

Mēs esam priecīgi paziņot, ka nebanku kredītdevējs Creamfinance pievienojies Mintos savstarpējo aizdevumu platformai. No šodienas investīcijām platformā ir pieejami arī īstermiņa nenodrošinātie aizdevumi, kurus Creamfinance ir izsniedzis Gruzijā, strādājot ar zīmolu CreditON. Tās ir lieliskas ziņas investoriem, kuriem būs vēl plašākas iespējas diversificēt ieguldījumu portfeli.

Creamfinance platformā izvietos kredītus līdz 600 eiro ar atmaksas termiņu līdz vienam mēnesim. Vidējā neto gada atdeve šiem kredītiem būs līdz 14%. Tāpat esam vienojušies par atpirkšanas garantiju kredītiem, kas tiek kavēti ilgāk par 60 dienām. Ieguldījumi platformā būs eiro valūtā.

Creamfinance ir kompānija, kas veic teicamu un uz tehnoloģijām balstītu kredītu izsniegšanu sešās valstīs – Latvijā, Čehijā, Polijā, Gruzijā, Austrijā un Slovākijā. Austrijā bāzētais uzņēmuma IT departaments attīstījis pasaules klases tehnoloģiju, izmantojot īpašu algoritmu, kas nodrošina klientu atpazīšanas, izvērtēšanas un saglabāšanas procesus augstā kvalitātē. Creamfinance dibināts 2010. gadā un līdz šim izsniedzis vairāk kā 500 000 kredītu. Kompānija pašlaik nodarbina vairāk kā 200 cilvēku un mēnesī aizdevumos vidēji izsniedz vairāk kā 5 miljonus eiro. Creamfinance kopējais izsniegto kredītu portfelis 2015. gada augustā bija 22,8 miljoni eiro. Nesen Creamfinance piesaistījusi riska kapitālu 5 miljonu eiro apmērā no Flint Capital, riska kapitāla fonda, kas tostarp investējis arī Lending Club, kas ir lielākā savstarpējo aizdevumu platforma pasaulē.

Gruzija ģeogrāfiski atrodas Eiropas un Āzijas krustpunktā, valsts iedzīvotāju skaits ir 4,3 miljoni. Tiek uzskatīts, ka Gruzija nākamajos gados saglabās stabilu izaugsmi, pateicoties diversificētajai IKP struktūrai, kas veidota, lai nodrošinātu noturīgu izaugsmi.

Uzzini vairāk par Creamfinance: https://www.creamfinance.com

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner