Mintos platformai pievienojas ar rēķiniem nodrošinātu aizdevumu izsniegšanas uzņēmums DEBIFO

Ar prieku paziņojam par sadarbības sākšanu ar Lietuvas uzņēmumu DEFIBO, kas sniedz ar rēķiniem nodrošinātu aizdevumu izsniegšanas pakalpojumus maziem un vidējiem uzņēmumiem, kā nodrošinājumu izmantojot izrakstītos rēķinus (t.i., debitoru parādus). DEFIBO darbojas no 2015. gada maija un jau izsniedzis ar rēķiniem nodrošinātus aizdevumus vairāk nekā viena miljona EUR apmērā.

Tās ir lieliskas ziņas mūsu investoriem, jo šī sadarbība paver vēl plašākas iespējas dažādot investīciju portfeļus, izmantojot Mintos platformas jauno īstermiņa investīciju produktu.

DEFIBO klienti ir mazie un vidējie uzņēmumi, kuru ilgtspējīgai darbībai kritiski svarīga stabila naudas plūsma. Visbiežāk šie uzņēmumi sniedz pakalpojumus uzticamām un lielām korporācijām. Šādi klienti parasti vēlas ilgus rēķinu apmaksas termiņus, ko mazajiem piegādātājiem ir grūti nodrošināt. DEFIBO klienti darbojas neskaitāmās uzņēmējdarbības nozarēs, tajā skaitā ķīmisko produktu ražošanā un tirgošanā, industriālā aprīkojuma tirdzniecībā, dzērienu ražošanā, medicīnas preču tirdzniecībā vai medicīnas pakalpojumu jomā, mežsaimniecībā un celtniecībā.

DEFIBO finansē līdz pat 90% no kopējās neapmaksātā rēķina summas, kas nedrīkst pārsniegt 30 000 EUR. Vidēji rēķinu summas svārstās no 5 000 EUR līdz 10 000 EUR. Vairumā gadījumu apmaksas termiņš ir no 30 līdz 60 dienām.

Prognozējamā ikgadējā neto peļņa no investīcijām DEBIFO finansētajos rēķinos ir aptuveni 13%. Patiesā peļņa var būt mainīga un var būt atkarīga no riska novērtējuma.

DEFIBO ir izstrādājis stingru kredītriska izvērtēšanas politiku. Galvenie rādītāji tiek izvērtēti, ņemot vērā potenciālā aizdevuma saņēmēja uzņēmuma un tā parādnieka finanšu datus, līguma nosacījumus, iepriekšējo debitoru parādu atmaksas vēsturi, korporatīvo struktūru, klientu portfeli, uzņēmējdarbības operācijas un dažādus citus faktorus. Tā rezultātā, neraugoties uz nepārtrauktu izaugsmi, DEFIBO portfeļa kavējumu reitings saglabājies niecīgs.

Visus ar rēķiniem nodrošinātos aizdevumus izsniedz, iepriekš finansē un apkalpo DEFIBO. Tas nozīmē, ka mūsu platformā nonākušie aizdevumi, jau ir finansēti, tādēļ varat sākt pelnīt procentus, tiklīdz esat investējis līdzekļus aizdevumā. Lai samērotu procentus ar investoriem, DEFIBO ieturēs 5% no katra viņu reģistrētā rēķina.

Uzziniet vairāk un investējiet DEFIBO finansētajos rēķinos: www.mintos.com/lv/investet/pieejamie-aizdevumi/

Jaunākās ziņas

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner