Mintos platformai pievienojas IuteCredit, kas izsniedz aizdevumus Albānijā

Patērētāju finansēšanas uzņēmums IuteCredit ir pievienojies Mintos platformai, kurā izvietos Albānijā izsniegtus patēriņa kredītus. IuteCredit Group ir Igaunijā bāzēts uzņēmums, kas darbojas Albānijā un Moldovā. Tā mērķis ir būt ātrākajam un ērtākajam kredītu izsniedzējam šajā reģionā.

Paredzams, ka investoriem piedāvāto IuteCredit aizdevumu vidējā gada peļņa varētu sasniegt līdz pat 14%. Mintos platformā tiks izvietoti aizdevumi vidēji EUR 500-700 apmērā ar atmaksas termiņu no 12 līdz 18 mēnešiem. Aizdevumiem, kuru atmaksa kavēsies par vairāk nekā 60 dienām, tiks piedāvāta atpirkšanas garantija. Turklāt vismaz 10% no katra Mintos platformā pieejamā aizdevuma IuteCredit paturēs savā bilancē kā savu līdzdalību aizdevumā.

Kopš tā dibināšanas 2014. gadā, IuteCredit Albania ir izsniedzis 20 000 patēriņa kredītu robežās no EUR 75 līdz EUR 1500. Uzņēmuma kredītportfelis ir sasniedzis 3,4 miljonus eiro. Vidēji 14% aizdevumu atmaksa kavējas 30 dienas. Lai nodrošinātu tā darbību, IuteCredit nodarbina 24 profesionāļu komandu. Uzņēmuma darbību regulē Albānijas centrālā banka.

“Mēs ar prieku apkalposim Mintos investorus, piedāvājot gan papildus iespēju diversificēt viņu investīciju portfeļus, gan arī nodrošinot labākos darbības standartus. Mēs esam pārliecināti par savu spēju sniegt labus rezultātus Mintos investoriem, kā to jau gandrīz desmit gadus esam darījuši citiem investoriem,” uzsver IuteCredit līdzdibinātājs un valdes loceklis Tarmo Sild.

Papildus uzņēmuma Albānijas atzaram, IuteCredit Group pieder arī meitasuzņēmums Moldovā, kas tika dibināts 2008. gadā. IuteCredit Group vadība apsver iespēju jau tuvākajā nākotnē Mintos platformā izvietot arī Moldovā izsniegtus kredītus.

IuteCredit Group ir strādājusi ar peļņu kopš 2010. gada, un tās audits tiek uzticēts Ernst & Young. 2017. gada maija dati liecina, ka Grupas konsolidētais kredītportfelis pārsniedz 10 miljonus eiro. Uzņēmumam ir vairāk nekā 120 000 klientu un patlaban izsniegti ir vairāk nekā 35 000 aizdevumu. Aizdevumu vidējais atmaksas termiņš ir 11 mēneši un gada procentu likme (GPL) ir 70 %. Vēsturiski vairāk nekā 90% no izsniegtajiem kredītiem ir atmaksāti pilnā apmērā.

Ja Tu sava investīciju portfeļa izveidē izmanto Auto Invest rīku, atceries savam aizdevumu izsniedzēju sarakstam pievienot arī IuteCredit.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner