Mintos platformai pievienojas jauns aizdevumu izsniedzējs no Lietuvas

Viens no Lietuvā lielākajiem tiešsaistes patēriņa kredītu izsniedzējiem ir pievienojies Mintos platformai! Jau no šodienas Mozipo Group platformā izvietos Lietuvā izsniegtus Moment Credit zīmola īstermiņa patēriņa kredītus.

Paredzams, ka tie būs robežās no EUR 100 līdz EUR 3000 ar atmaksas termiņu no 3 līdz 36 mēnešiem. Mozipo Group piedāvās investīciju iespējas eiro (EUR) valūtā.

Vidējā neto peļņa investoriem tiek plānota aptuveni 12% apmērā. Aizdevumiem, kuru atmaksa kavēsies par vairāk nekā 60 dienām, Mozipo Group piedāvās atpirkšanas garantiju. Turklāt vismaz 10% no katra Mintos platformā pieejamā aizdevuma Mozipo Group paturēs savā bilancē kā savu līdzdalību aizdevumā.

Mozipo Group darbojas jau vairāk nekā desmit gadus, un savā nozarē tā ir zināma kā uzticama, pārredzama un atbildīga nebanku finanšu institūcija. Mozipo Group strādā Dānijā, Lietuvā un Rumānijā, un tā plāno paplašināt savu darbību, ieejot citu Eiropas valstu tirgos. Patlaban uzņēmumā strādā vairāk nekā 60 cilvēku.

Mozipo Group izsniedz nenodrošinātus patēriņa kredītus. Kopš darbības uzsākšanas Grupa ir apkalpojusi vairāk nekā 200 000 klientu. Uzņēmums ir izsniedzis 620 000 kredītu ar kopējo vērtību vairāk nekā 125 miljoni eiro. Aizvadītajā gadā Mozipo Group ieņēmumi sasniedza 3,9 miljonus eiro, savukārt neto peļņa bija 526 000 eiro. Tās kredītportfelis bija 9,3 miljoni eiro. Šogad uzņēmums plāno izsniegt kredītus 23 miljonu eiro apmērā.

Mozipo Group vidējais klients ir 36-45 gadus vecs pilsētas iedzīvotājs ar vidējiem mēneša ienākumiem. Izsniegtie kredīti galvenokārt tiek izmantoti ikdienas un iepriekš neparedzētu izdevumu segšanai.

Efektīva risku novērtēšanas sistēma samazina ienākumus nenesošo kredītu izsniegšanas skaitu, tādējādi palielinot Mozipo Group konkurētspēju tirgū.

Visi galvenie un operatīvie ar uzņēmējdarbību saistītie procesi tiek pārvaldīti Mozipo Group iekšienē, kas nodrošina augstas kvalitātes pakalpojumus. Mozipo Group IT departaments ir izveidojis unikālu pašmācības novērtēšanas sistēmu, kā arī automatizētu biznesa vadības sistēmu Lietuvai. Šīs sistēmas ir viegli pielāgojamas arī citu valstu vajadzībām.

Uzņēmuma misija ir padarīt patēriņa kredītu izsniegšanu efektīvāku, izmantojot tehnoloģijas, lai iespējami vienkāršāk un ērtāk savienotu naudu ar cilvēkiem.

Ja Tu izmanto Auto Invest, lūdzu, atjauno attiecīgos portfeļa iestatījumus, lai piekļūtu Mozipo Group Lietuvā izsniegtajiem patēriņa kredītiem.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner