Mintos platformai pievienojas pirmais kreditēšanas uzņēmums no Uzbekistānas

Mikro Kapital grupa paplašina savu Mintos platformā pārstāvēto valstu klāstu, un tagad piedāvā investēt arī Uzbekistānā izsniegtos auto kredītos.

Uzbekistāna ir Mikro Kapital piektā valsts Mintos platformā līdztekus Krievijai, Moldovai, Rumānijai un Baltkrievijai. Uzbekistānā Mikro Kapital darbojas kā Mikro Leasing FE LLC. Uzņēmums darbību Uzbekistānā uzsāka 2019. gadā. Šo divu gadu laikā uzņēmums Uzbekistānā ir veicis aptuveni 1000 līzinga darījumu, un tā portfeļa vērtība ir sasniegusi 9,8 miljonus eiro. Uzņēmums piedāvā auto kredītus un īpašu iekārtu kredītus maziem un vidējiem uzņēmumiem. Minimālā pirmā iemaksa ir 20% no automašīnas vērtības, un vidējā kredīta summa ir 9759 eiro.

Šobrīd Mikro Kapital Uzbekistāna darbojas sešos vairāk apdzīvotajos Uzbekistānas reģionos. Uzņēmums plāno paplašināt darbību, aptverot pašlaik nepietiekami apkalpotos reģionus. Mikro Kapital Uzbekistāna mērķis ir piedāvāt Uzbekistānas iedzīvotājiem pieejamāko un ērtāko finansējuma iegūšanas iespēju.

Mikro Kapital Uzbekistānas auto kredīti Mintos platformā

Gada procentu likme Līdz 11%
Vidējā kredīta summa 9759 eiro
Vidējais kredīta termiņš 23 mēneši
Līdzdalība aizdevumos 10%
Mintos Risk Score 7
Atpirkšanas pienākums
Grupas garantija

 

Investīciju iespējām Mikro Kapital Uzbekistāna kredītos ir piešķirts Mintos Risk Score 7 ar šādiem apakšrādītājiem: kredītportfeļa sniegums – 8, aizdevumu apkalpotāja efektivitāte – 6, atpirkšanas spēja – 7 un sadarbības struktūra – 6.

Lai saņemtu Mikro Kapital Uzbekistāna izsniegtu kredītu, katram potenciālajam un atkārtotajam aizņēmējam ir jāiziet kredītspējas novērtēšanas process, kuru veic kreditēšanas uzņēmuma kredītkomiteja. Šādi uzņēmums ievērojami samazina iespējamo risku, ka aizņēmēji neizpildīs saistības.

Ravshan Soliyev, Mikro Kapital Uzbekistāna direktors: “Mēs cenšamies globāli automatizēt mūsu biznesa procesus un savos biznesa modeļos izmantot inovatīvus risinājumus, tāpēc sadarbība ar Mintos pilnībā atbilst mūsu redzējumam par nākotnes finansēšanu. Mūsu mārketinga sistēma, klientu atlase, kā arī zemais kavējumu procents ir pīlārs, uz kuru investori var paļauties. 2020. gadā tikai 0,7% mūsu klientu kavēja maksājuma veikšanu ilgāk par 30 dienām. Šāds rezultāts ir iespējams, pateicoties uzņēmuma darbinieku veikumam, jo viņi vienmēr rūpīgi izvērtē aizņēmējus, tādējādi ievērojami samazinot riskus.”

Lai iegūtu pieeju Mikro Kapital Uzbekistāna kredītiem, investori var investēt Mintos Finance izsniegtos aizdevumos Mikro Kapital Uzbekistāna, kuru atmaksa ir atkarīga no gala aizņēmēja maksājumiem. Katrs aizdevums, ko Mintos Finance izsniegs Mikro Kapital Uzbekistāna, tiks piesaistīts attiecīgam Mikro Kapital Uzbekistāna izsniegtam kredītam gala aizņēmējam.

Par Mikro Kapital

Mikro Kapital tika nodibināts 1999. gadā zem FINCA zīmola, bet 2017. gadā visas uzņēmuma akcijas iegādājās Mikro Kapital grupa.  Uzņēmuma mērķis ir nodrošināt finanšu plūsmas mikrouzņēmējiem, kā arī maziem un vidējiem uzņēmumiem (MVU). 2008. gadā dibinātā Mikro Kapital grupa ir globāls holdinga uzņēmums, kas apvieno finanšu iestādes no Itālijas, Šveices, Luksemburgas, Armēnijas, Krievijas, Baltkrievijas, Rumānijas, Moldovas, Tadžikistānas un citām valstīm.

Šobrīd Mikro Kapital pieejamo investīciju summa Mintos aizdevumu tirgū sastāda 14,7 miljonus eiro. Aktīvas investīcijas Mikro Kapital izsniegtos kredītos ir 81 697 investoriem, un vidēji viens investors tajos ir investējis 180 eiro.

Kā investēt Mikro Kapital Uzbekistānas auto kredītos

Mikro Kapital Uzbekistānas auto kredīti tiks pievienoti diversifikācijas un augstas ienesības stratēģijai. Ja gribi investēt šajos kredītos, izmantojot personalizētu automatizētu stratēģiju, atceries pielāgot savus stratēģijas iestatījumus. Ja investē manuāli, Tu vari filtrēt aizdevumus pirmreizējā tirgū.

Apskati mūsu nesen publicēto Uzbekistānas tirgus pārskatu, lai uzzinātu vairāk par valsts ekonomiku.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner