Mintos přivítá investory ve svém sídle v Rize a na P2P konferenci 2019

Mnoho cestovatelů, kteří navštívili Pobaltí tvrdí, že patří mezi nejunikátnější místa, kde být na začátku léta. Riga, jako centrum finančních technologií a alternativního financování v Pobaltí je skvělým místem v jakémkoli ročním období.

Další skvělý důvod, proč tento červen navštívit největší město na pobřeží Baltického moře je ten, že Riga bude hostit jednu z největších P2P konferencí v Evropě „P2P Conference Riga’19“ a Mintos, jakožto platinový sponzor akce, bude jeden speciální den před samotnou konferencí ve čtvrtek 6. června 2019 hostit své Mintos investory v prostorách své centrály v Rize, večer bude pro investory přichystán večírek.

Den otevřených dveří společnosti Mintos

Ve čtvrtek 6. června 2019 otevře společnost Mintos dveře svým investorům! Organizujeme den otevřených dveří společnosti Mintos v naší centrále v Rize a všichni jste srdečně zváni nás navštívit, abyste zjistili, kdo jsme, kde pracujeme a zeptali se nás na cokoliv co Vás zajímá o společnosti Mintos a Mintos tržišti, na kterém pracujeme. Stejný den navečer budeme pořádat a seznamovat se s Vámi na večírku pro investory na jedné z nejhezčích střešních teras v Rize.

Pozvánka na Den otevřených dveří

P2P Conference Riga’19 proběhne ve dnech 7. a 8. června 2019 a zúčastní se jí odborná veřejnost z odvětví evropských P2P investic, crowdfundingu a fintech odvětví. Konference bude „specificky zaměřená, pohlcující a nevídaná událost, která tu ještě nebyla“ a organizátoři na ní přivítají hned několik řečníků a mezinárodních investorů, kteří budou sdílet svoje zkušenosti, znalosti a osvědčené postupy ať již z finančních technologií nebo z odvětví alternativního financování, proberou poslední trendy a představí vidinu budoucnosti v P2P a crowfundingu.

Pozvánka od společnosti Mintos: 10% sleva z ceny vstupenky!

Vzhledem k tomu, že bychom se rádi setkali s co největším možným počtem Mintos investorům, tak Vám nabízíme slevu na vstupenky!

Při nákupu jakéhokoli ze tří typů lístků na Konferenci zadejte slevový kód MINTOS10 a získáte 10% slevu z běžné ceny vstupenky.

Vstupenky na P2P Konferenci

Chceme využít této příležitosti a setkat se s mnoha z Vás, našimi investory, tváří v tvář. Chceme Vás přivítat v naší kanceláři, hovořit s Vámi v naší konferenční zóně a odpovědět na všechny Vaše otázky v reálném čase. Zažijeme spolu skvělé chvíle a přineseme spoustu nových nápadů, ať již ve formálních nebo neformálních chvílích, abychom došli k závěru, který bude mít smysluplný dopad na tržiště investic s půjčkami.

Těšíme se na všechna setkání v Rize!

Sdílet:

Chcete se podělit o svůj názor?

Pište své nápady, pokládejte dotazy a diskutujte s jinými investory na našem diskuzním fóru Mintos Community.

community-banner