Mintos přivítal inovativního poskytovatele půjček z Velké Británie – Cash On Go přináší Peachy!

Společnost Cash On Go Ltd. je nový poskytovatel půjček z Velké Británie, který se připojil na Mintos se svým produktem Peachy!

Zatím co je na Mintos tržišti nový, tak Cash On Go je vlastně vyspělý poskytovatel půjček podnikající již od roku 2010. Od svého založení má Cash On Go významnou pozici na trhu alternativního financování ve Velké Británii. Během osmi let tento poskytovatel půjček zpracoval žádosti více než 2 milionů zákazníků a poskytl více než 420 000 půjček v hodnotě 87,6 milionů GPB. Koncem října roku 2018 dosáhlo čisté úvěrové portfolio Peachy 3,6 milionů GBP.

Půjčky umístěné na Mintos společností Cash On Go od svojí značky Peachy budou v rozmezí od 100 GBP (112 EUR) do 1 000 GBP (1 122 EUR) s dobou splácení až 12 měsíců. Investoři na Mintos mají příležitost vydělat investováním do půjček poskytnutých společností Cash On Go pomocí Peachy čistý výnos až 12% za rok.

Půjčky na platformě Mintos nabízené společností Cash On Go jsou zajištěny garancí zpětného odkoupení a poskytovatel půjček si ponechá 10 % z každé půjčky umístěné na tržiště na své rozvaze, aby si udržel svoji kůži ve hře. Cash On Go bude nejprve umisťovat na Mintos tržiště půjčky v EUR.

Úvěruschopnost je král… vlastně královna!

Cash On Go je jeden z prvních online krátkodobých poskytovatelů půjček, který byl regulován a autorizován Financial Conduct Authority (FCA). Jejich přístup k úvěruschopnosti jde za hranice pravidel nastavených na velmi regulovaném trhu ve Velké Británii. Cash On Go usiluje o výběr těch nejlepších možných zákazníků a snížit tak svoji míru selhání uplatňováním hned několika metod.  Tyto metody v sobě zahrnují kombinaci politik, obchodních pravidel a vlastnoručně vyvinutý hodnotící systém a model dostupnosti. Cash On Go je od roku 2013 také členem Consumer Finance Association (CFA) a kompletně uplatňuje provozní řád asociace, který zajištují zodpovědné poskytování úvěrů.

Připojení se na Mintos – krok, který dává smysl

„Cash On Go od svého spuštění Peachy.co.uk byla jedním z inovátorů v prostředí půjček ve Velké Británii a chce, aby inovace byla nedílnou součástí všeho, co dělá. Připojit se na platformu Mintos tedy dává dokonalý smysl. Inovátor na straně financování spotřebitelského financování zajistí, že my v Cash On Go se můžeme ještě více soustředit na to co děláme nejlépe – poskytování rychlého a zodpovědného financování na trhu ve Velké Británii, zatímco máme přístup k více kapitálu,“ říká Kristjan Novitski, CEO společnosti Cash On Go.

Cash On Go byla průkopník krátkodobého financování ve Velké Británii, která představila funkční mobilní stránku a také jedna z prvních společností ve Velké Británii, která spustila aplikace na Android a iOS.

Tento nový poskytovatel úvěrů na Mintos tržišti byl finalista ocenění Credit Today v roce 2014 a 2015 a také ceny Consumer Credit v roce 2016 [2014, 2015, 2016]. Nynější hodnocení Peachy na Trustpilot je 8,6.

 

Sdílet:

Chcete se podělit o svůj názor?

Pište své nápady, pokládejte dotazy a diskutujte s jinými investory na našem diskuzním fóru Mintos Community.

community-banner