Mintos spouští Komunitní fórum

Aktualizováno: 31. března 2021

Připomínáme, že ode dneška se všechny diskuse přesouvají ze sekce komentářů do Komunitní fórum Mintos.


Původní text: 23. března 2021

S tím, jak naše platforma v průběhu let rostla, se Mintos stal místem pro investory z celého světa. Být součástí mezinárodní komunity investorů také znamená účastnit se živých debat na našich sociálních sítích a blogu, čehož si velice vážíme. Jelikož víme, že naši investoři rádi kladou dotazy a dělí se o své názory, spouštíme zcela nové Komunitní fórum Mintos, které se stane novým domovem pro diskuze o Mintosu a našich službách a v blízké době nahradí funkci komentářů na našem blogu.

Přestože na našem blogu často sdílíme aktuální zprávy a novinky týkající se různých témat, funkce komentářů může být v určitém směru omezující, především pokud se debata stočí k tématům, která nesouvisí s příspěvkem samotným. I když věříme, že i taková témata si zaslouží pozornost, došli jsme k závěru, že vyhrazený prostor pro diskuze umožní všem investorům vyjádřit svůj názor ve stejné míře.

Předtím, než jsme Komunitní fórum Mintos vytvořili, jsme se investorů zeptali, jaké aspekty aktivity považují za důležité. Zjistili jsme, že většina investorů preferuje ideu jediného prostoru pro diskuze s možností vkládání otázek a odpovědí a také vláken. Mezi tři nejdůležitější věci, které respondenti uváděli, že od diskuzního fóra očekávají, patřily odpovědi Mintosu na aktuální dotazy (35 %), aktuální zprávy ze strany Mintosu ohledně uvedení nových produktů (24 %) a možnost zapojit se a diskutovat s jinými investory (17 %). Finální podoba Komunitního fóra Mintos tyto připomínky reflektuje.

Komunitní fórum Mintos je otevřené všem investorům

Připojit se ke Komunitnímu fóru Mintos a procházet si diskuze může skutečně každý. Chcete-li se diskuzí zúčastnit, budete se muset registrovat a vytvořit si své přihlašovací údaje:

1. Klikněte na Registrovat se (Sign Up)* a zadejte své jméno a e-mailovou adresu. Doporučujeme, abyste použili stejnou e-mailovou adresu, jakou používáte pro přihlášení do svého účtu Mintos.
2. Po zadání jména a e-mailové adresy obdržíte e-mail s heslem pro dokončení registrace.

*Pro investory, kteří se v posledních dnech obrátili na náš tým Investor Service nebo patří do skupiny podílníků z našeho nedávného crowdfundingu: Po kliknutí na Registrovat se (Sign Up) prosím klikněte na Získat heslo (Get Password) a postupujte podle pokynů. Tento postup je nutný, jelikož Mintos používá pro komunikaci v rámci Komunitního fóra stejný systém jako pro komunikaci s týmem Investor Service. Každého investora, který se na nás obrátí, registrujeme způsobem, který je v souladu s GDPR, a Vaše údaje tedy již máme, přesto je potřeba, abyste svou totožnost ověřili potvrzením svého hesla.

Komunitní fórum Mintos a tržiště Mintos jsou dva rozdílné prostory. Přestože pro přihlášení do obou budete používat tu samou e-mailovou adresu, doporučujeme, abyste si z bezpečnostních důvodů nastavili jiné heslo.

Než se zapojíte do diskuze, projděte si prosím zásady fóra. Těšíme se, až se s Vámi na fóru potkáme!

Sdílet:

Chcete se podělit o svůj názor?

Pište své nápady, pokládejte dotazy a diskutujte s jinými investory na našem diskuzním fóru Mintos Community.

community-banner