Mintos tikās ar Monego likvidatoru

  1. gada pēdējās dienās Mintos pārstāvji Kosovas galvaspilsētā Prištinā tikās ar Kosovas Centrālās bankas iecelto Monego likvidatoru.

Tikšanās mērķis bija nodibināt sākotnējo kontaktu, paust mūsu intereses un sniegt informāciju par kreditoru prasījumiem pret Monego, kā arī ieskicēt turpmākās darbības plānu.

Šobrīd Monego likvidācijas process ir sākuma stadijā. Visām iesaistītajām pusēm, kurām ir prasījumi pret aizdevēju, jeb tā dēvētajiem kreditoriem tiek lūgts iesniegt savus kreditoru prasījumus. Mintos investoriem ir prasījums pret Monego izsniegtajiem aizdevumiem, kuros viņi ir investējuši. Šis prasījums ir apstiprināts kā pirmās prioritātes prasījumus, un tas nozīmē, ka Mintos investoru intereses būs vienas no pirmajām, kuras tiks apmierinātas no visiem Monego aktīviem, kurus likvidators sadalīs kreditoriem.

Likvidatora loma likvidācijas procesā galvenokārt ir nodrošināt likvidācijas procesa norisi saskaņā ar likumu, kas paredz kreditoru prasījumu apmierināšanu saskaņā ar likumu.

Mintos iesniegs kreditoru prasījumus ietekmēto Mintos investoru vārdā un interesēs. Kreditori savus prasījumus var iesniegt līdz 2020. gada februāra sākumam.

Pēc tam likvidators izvērtēs iesniegtos prasījumus un sastādīs kreditoru sarakstu, nosakot secību, kādā tiks apmierināti viņu prasījumi. Noslēdzošo kontu saraksta paziņošanas datums vēl nav noteikts.

Mēs Jūs informēsim par turpmākiem jaunumiem.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner