Mintos uruchamia Forum Społeczności

Zaktualizowano: 31 marca 2021 r.

Uprzejmie przypominamy, że od dziś wszystkie dyskusje przenoszą się z sekcji komentarzy na Forum Społeczności Mintos.


Oryginał: 23 marca 2021 r.

Wraz z naszym rozwojem na przestrzeni lat, Mintos stał się miejscem dla inwestorów z całego świata. Bycie częścią międzynarodowej społeczności inwestorów oznacza ożywione dyskusje na naszych kanałach mediów społecznościowych i blogach. Doceniamy to zaangażowanie. Ponieważ nasi inwestorzy mają pytania i opinie, którymi chcą się dzielić, uruchamiamy nasze nowe Forum Społeczności Mintos, aby dyskusjom o Mintos i naszych usługach zapewnić nowe miejsce i tym samym zastąpić starą funkcjonalność komentarzy dostępną na naszym blogu.

Jakkolwiek na naszym blogu, często udostępniamy aktualizacje i wiadomości na różne tematy, to funkcjonalność komentarzy może być nieco ograniczona, szczególnie jeśli dyskusje w sekcji komentarzy nie dotyczą tematu pierwotnego postu. Ponieważ te niezwiązane ze sobą tematy są równie ważne, doszliśmy do wniosku, że posiadanie dedykowanej przestrzeni dałoby wszystkim inwestorom równe szanse wyrażania swoich opinii.

Przed utworzeniem Forum Społeczności Mintos, zapytaliśmy inwestorów, co jest dla nich ważne, jeśli chodzi o zaangażowanie i okazało się, że większości inwestorów podoba się pomysł stworzenia jednej przestrzeni do dyskusji, która umożliwiałaby zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi oraz tworzenia wątków tematycznych. Trzy najważniejsze rzeczy, których respondenci oczekują od forum, to odpowiedzi Mintos na aktualne pytania (35%), aktualizacje Mintos dotyczące wprowadzania produktów i odzyskiwanie środków (24%) oraz możliwość zaangażowania się i dyskusji z innymi inwestorami (17%). Opinie te znalazły odzwierciedlenie w sposobie, w jaki stworzyliśmy Forum Społeczności Mintos.

Forum Społeczności Mintos jest otwarte dla wszystkich inwestorów

Każdy może dołączyć do Społeczności Mintos i przeglądać różne dyskusje. Aby brać udział w dyskusjach, należy się zarejestrować i utworzyć swoje dane uwierzytelniające, aby dołączyć do Społeczności Mintos:

1. Kliknij przycisk Zarejestruj się* oraz wprowadź swoje imię i nazwisko i adres e-mail. Sugerujemy użycie tego samego adresu e-mail, którego używasz do logowania się na swoje konto Mintos.
2. Po podaniu swojego imienia i nazwiska oraz adresu e-mail otrzymasz wiadomość e-mail z kodem hasła umożliwiającym dokończenie rejestracji.

*Inwestorzy, którzy niedawno skontaktowali się z Działem Obsługi Inwestorów Mintos lub należą do naszej grupy inwestorów kapitałowych w ramach ostatniej rundy finansowania społecznościowego (crowdfundingu), po kliknięciu przycisku Zarejestruj się, klikają Uzyskaj hasło, a następnie postępują zgodnie z instrukcjami. Jest to konieczne, ponieważ Mintos wykorzystuje ten sam system dla Obsługi Inwestorów i komunikacji ze Społecznością — rejestrujemy każdego inwestora, który kontaktuje się z nami w sposób zgodny z RODO, dlatego mamy już Twoje dane, ale musisz dokonać weryfikacji swojej tożsamości potwierdzając swoje hasło.

Należy pamiętać, że Społeczność Mintos i rynek Mintos to dwie oddzielne przestrzenie, dlatego o ile do logowania będziesz używać tego samego adresu e-mail, to ze względów bezpieczeństwa zalecamy ustawienie innego hasła.

Zanim przyłączysz się do dyskusji, zapoznaj się z wytycznymi dotyczącymi funkcjonowania społeczności. Nie możemy się doczekać, aby Cię tam zobaczyć!

Udostępnij:

Masz coś, czym chciałbyś się podzielić?

Zadawaj pytania, dziel się swoimi przemyśleniami i dyskutuj z innymi inwestorami na forum Społeczności Mintos.

community-banner