Mintos uz laiku aptur jaunu Sun Finance Dānijā izsniegtu aizdevumu izvietošanu

ievērošanu, ir paudusi viedokli, ka Capitolia ApS – Sun Finance grupas uzņēmums, kas Dānijā darbojas ar zīmoliem simbo.dk un kronelån.dk – ir izsniedzis aizdevumus aizņēmējiem Dānijā ar negodīgiem noteikumiem. Patērētāju ombuds ir informējis Capitolia ApS, ka ziņos par uzņēmumu policijai, un ir izplatījis šo informāciju vietējā presē.

Kamēr mēs iegūstam vairāk informācijas, lai varētu pienācīgi izvērtēt šo ziņu ietekmi, mēs no 2021. gada 12. februāra esam nolēmuši pārtraukt jaunu Sun Finance Dānijā izsniegtu aizdevumu izvietošanu Mintos platformā, lai aizsargātu mūsu investorus.

Sun Finance vadītājs Toms Jurjevs komentē: “Mēs esam pārliecināti, ka visi izsniegtie aizdevumi atbilst vietējai likumdošanai. Turklāt mūsu pieeju ir pārskatījuši neatkarīgi eksperti, kuri apstiprināja mūsu biznesa modeļa attiecīgās nianses un to atbilstību vietējai likumdošanai. Gribu vērst uzmanību uz to, ka mēs Patērētāju ombudam sniegsim detalizētu skaidrojumu par savu pieeju un uzņēmējdarbības praksi, kā arī par atbilstību vietējai likumdošanai. Šajā konkrētajā situācijā mēs uzskatām, ka Patērētāju ombuds ir būtiski neatbilstoši komunicējis par pašreizējo situāciju, un ir jābūt iespējai profesionāli atrisināt šo jautājumu. Mēs paredzam, ka tiks rasta sapratne ar Patērētāju ombudu, un uzskatām, ka šis jautājums tiks savlaicīgi atrisināts. Tanī pat laikā mēs arī saprotam Mintos pieņemto lēmumu, lai aizsargātu investorus savā aizdevumu tirgū. Līdz šim mēs esam savlaicīgi seguši norēķinus un pārskaitījuši investoriem pienākošos līdzekļus un turpināsim to darīt.”

Lūdzu, ņem vērā – Sun Finance Dānijā izsniegto aizdevumu pārdošana Mintos otrreizējā tirgū nav apturēta. Mēs informēsim investorus, tiklīdz būs lielāka skaidrība.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner