Mintos uz laiku aptur Rapido Finance darbību aizdevumu tirgū

Mintos pirmreizējā un otrreizējā tirgū ir apturēti visi darījumi ar Rapido Finance izsniegtiem aizdevumiem, jo aizdevumu izsniedzējs nav savlaicīgi pārskaitījis aizņēmēju maksājumus Mintos investoriem. Tas nozīmē, ka no šī brīža līdz turpmākam paziņojumam investori nevar iegādāties vai pārdot Rapido Finance aizdevumus.

Ņemot vērā, ka Rapido Finance šobrīd neveic maksājumus uz Mintos, no 23. oktobra tiks apturēta automātiskā Rapido Finance aizdevumu atpirkšana un amortizācija. Līdz ar to tiks pārtraukta maksājumu dinamika tiem Mintos investoriem, kuriem ir aktīvas investīcijas Rapido Finance piedāvātajos aizdevumos. Līdzko Mintos saņems aizņēmēju maksājumus, mēs tos novirzīsim nenokārtoto maksājumu un aizdevumu atpirkšanas segšanai investoriem, līdzekļus ieskaitot Mintos investoru kontos.

Mēs sadarbojamies ar Rapido Finance vadību, lai atrastu pieņemamu risinājumu, kas mums ļautu atcelt pagaidu pārtraukumu un atjaunot aizdevumu izsniedzēja darbību Mintos aizdevumu tirgū. Mūsu mērķis ir pēc iespējas ātrāk atrisināt šo situāciju mūsu investoru interesēs.

Pārskats

Rapido Finance S.L.U., kas no 2017. gada beigām līdz 2019. gada sākumam darbojās zem EuroOne zīmola, ir specializēts patērētāju finanšu pakalpojumu sniedzējs, kas Spānijā piedāvā elastīgus aizdevumus prasībām atbilstošiem klientiem. Lai uzsāktu uzņēmuma darbību Spānijā, pašreizējie Rapido Finance S.L.U. akcionāri 2017. gada augustā iegādājās uzņēmumu, kas iepriekš darbojās zem NetCredit zīmola, un pievienojās Mintos aizdevumu tirgum 2017. gada novembrī. Mintos aizdevumu tirgū Rapido Finance piedāvā aizņēmējiem izsniegtus LunaCredit produkta aizdevumus.

Rapido Finance aizdevumu investīciju summa veido 0,09% no kopējā Mintos aizdevumu investīciju portfeļa. Šobrīd Rapido Finance neatmaksātie maksājumi Mintos aizdevumu tirgū sastāda aptuveni 430 000 EUR. Vairumam Mintos investoru, kuriem ir aktīvas investīcijas Rapido Finance aizdevumos, vidējā investīciju summa nepārsniedz 1 EUR. Aptuveni 5000 Mintos investoru investīciju apmērs Rapido Finance aizdevumos ir lielāks par 1 EUR. Līdz šim Mintos investori no investīcijām Rapido Finance aizdevumos ir guvuši ienākumus aptuveni 313 000 EUR apmērā.

Ja Tev ir jautājumi par šo situāciju, lūdzu, sazinies ar mūsu investoru atbalsta komandu. Mēs pateicamies par izrādīto pacietību un sapratni, kamēr notiek šī jautājuma risināšana!

 

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner