Mintos uzsāk sadarbību ar SOS CREDIT, paplašinot investīciju iespējas Ukrainā

Mūsu investori novērtē investīciju iespējas no Ukrainas, tāpēc ar prieku informējam, ka to skaits Mintos aizdevumu tirgū ir kļuvis vēl plašāks, pateicoties sadarbības uzsākšanai ar patēriņa kredītu izsniedzēju SOS CREDIT.

2015. gadā dibināto SOS CREDIT vada starptautiska komanda ar pieredzi finanšu, maksājumu un mārketinga nozarēs. Uzņēmums ir piesaistījis aptuveni 55 000 aizņēmēju bāzi, un tā pastāvīgo klientu skaits sasniedz jau vairāk nekā 28 000, turklāt ik mēnesi tam pievienojas vairāk nekā 3500 jauno klientu.

Katru mēnesi SOS CREDIT izsniedz vairāk nekā 14 500 kredītu. Tik lielu apjomu izsniegšana ir iespējama, pateicoties uzņēmuma izmantotajiem mašīnmācības novērtēšanas algoritmiem, kas ļauj pārbaudīt aizņēmēja kredītspēju 5,15 sekunžu laikā, savukārt manuāla pārbaude aizņem mazāk nekā 20 minūtes.

Laika posmā no uzņēmuma dibināšanas līdz šī gada 30. aprīlim tas ir piešķīris aptuveni 160 000 kredītu. Šī gada jūnijā kopējais izsniegto kredītu apmērs sastādīja 13,5 miljonus eiro. SOS CREDIT neto kredītportfelis ir 1,2 miljoni eiro.

Uzņēmums uzsver, ka tas pievienojas Mintos, lai finansētu savu kredītu izsniegšanu, tādējādi sekmējot uzņēmuma tālāku izaugsmi, nodrošinot lielāku pārredzamību investoriem un sniedzot viņiem iespēju investēt strauji augošajā īstermiņa kredītu tirgū Ukrainā.

SOS CREDIT investīciju iespējas Mintos tirgū

Mintos aizdevumu tirgū ir pieejami Ukrainā izsniegti SOS CREDIT kredīti vidēji 93 eiro apmērā ar vidēji 22 dienas ilgu atmaksas termiņu. Sagaidāms, ka gada procentu likme būs līdz 13%.

Visi SOS CREDIT kredīti tiks nodrošināti ar atpirkšanas garantiju. Tas nozīmē, ja kredīta atmaksa kavēsies 60 vai vairāk dienas, aizdevumu izsniedzējs to atpirks no investoriem.

2018. gadā SOS CREDIT ieņēmumi sasniedza 2,2 milj. eiro. Tas ir 4,8 reizes vairāk nekā 2017. gadā, kad uzņēmuma ieņēmumi bija 460 tūkst. eiro. Pērn uzņēmuma EBITDA bija 288 tūkst. eiro, pretstatā 2017. gadā uzrādītajiem zaudējumiem 287 tūkst. eiro apmērā.

SOS CREDIT investīciju struktūra

Ņemot vērā juridiskās prasības un investoru intereses, investori varēs iegūt pieeju SOS Credit aizdevumiem, investējot Mintos grupas uzņēmuma SIA Mintos Finance izsniegtos aizdevumos SOS Credit grupas uzņēmumam SOS Credit Holding B.V.

Katra aizdevuma, ko Mintos Finance būs izsniedzis SOS Credit Holding B.V., atmaksa tiks piesaistīta attiecīgā aizdevuma, ko SOS Credit Holding B.V. būs izsniedzis SOS Credit, atmaksai, un šis aizdevums būs piesaistīts attiecīgā aizdevuma, ko SOS Credit būs izsniedzis aizņēmējam, atmaksai. Mintos Finance aizdevumi būs tieši nodrošināti ar prasījuma ķīlu, kas izriet no SOS Credit izsniegtajiem aizdevumiem aizņēmējiem.

Investējot SOS CREDIT kredītos, Tu vari ne tikai diversificēt savu investīciju portfeli, bet arī investēt Ukrainas īstermiņa kredītu tirgū. Ja Tu izmanto Auto Invest rīku un gribi investēt šajos kredītos, lūdzu, attiecīgi atjaunini tā iestatījumus.

 

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner