Mintos vadītājs Mārtiņš Šulte dalās pieredzē konferencē The Place To Crowd 2023

Ar prieku informējam par Mintos dalību konferencē The Place To Crowd, kas šogad norisinājās Francijas galvaspilsētā Parīzē. Šī bija lieliska iespēja nozares līderiem satikties, vienlaikus mācoties un gūstot vērtīgu ieskatu par pūļa finansējumu Eiropā. Apskati svarīgāko!

Mintos vienmēr meklē iespējas mācīties, dalīties un sadarboties ar nozares kolēģiem. Dalība tādos pasākumos kā The Place To Crowd Conference ļauj mums būt soli priekšā notiekošajam un sniegt vislabāko iespējamo pakalpojumu saviem investoriem.

Esam gandarīti, ka piedalījāmies šajā konferencē, un ceram, ka arī turpmāk mums būs vēl daudz iespēju uzturēt kontaktus ar finanšu tehnoloģiju kopienu!

Uzzināt vairāk par The Place To Crowd iniciatīvām.

Atzīmē savā kalendārā: Place To Crowd konference šogad norisināies 14. februārī Francijas galvaspilsētā Parīzē. Place To Crowd misija ir padarīt MVU un jaunuzņēmumiem pieejamāku informāciju par finansējumu. Konferences mērķis ir pievērst uzmanību Eiropas pūļa finansējuma sistēmai un pašreizējam regulējumam.

Šogad konferencē uzstāsies arī Mintos vadītājs un līdzdibinātājs Mārtiņš Šulte, iztirzājot tēmu Kā mērogot jaunuzņēmumu?. Viņam pievienosies David El Nouchi no Clubfunding un Arnaud Burgot no Ulule. Viņi diskutēs par jaunuzņēmumu izaugsmi un stratēģijām, kā palielināt darbinieku skaitu.

Apmeklētāji gūs arī vērtīgu ieskatu par to, kā pārvarēt pūļa finansējuma izaicinājumus un kā izmantot piedāvātās iespējas.

Biļetes uz šo pasākumu ir jāiegādājas iepriekš. Uz tikšanos konferencē!

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner