Mintos wita nowego pierwotnego pożyczkodawcę z Rosji – Metrokredit

Mintos wita Metrokredit –  nową firmę z sektora pożyczkowego z Rosji

Mamy doskonałą wiadomość! Dzięki obecności Metrokredit na platformie Mintos inwestorzy mają teraz jeszcze większy wybór inwestycji w pożyczki krótkoterminowe w euro (EUR). Nie strać tej doskonałej okazji, by zarobić nawet do 13% w skali roku na pożyczkach wystawionych w EUR!

Metrokredit został założony w 2017 r. w Sankt Petersburgu i podlega regulacjom Centralnego Banku Rosji. Firma udziela obywatelom Rosji pożyczek krótkoterminowych w rublu do kwoty 30 000 RUB. Metrokredit zapewnia swoim klientom szybką i wygodną obsługę. Pożyczki są udzielane wyłącznie on-line, dzięki czemu nowi klienci mogą otrzymać środki już po pięciu minutach od zatwierdzenia wniosku. W przypadku stałych pożyczkobiorców proces ten przebiega jeszcze szybciej –pieniądze są na ich koncie już po jednej minucie. Zatwierdzanie wniosku również nie trwa długo. Zaawansowany własny model scoringowy umożliwia firmie ocenę zdolności kredytowej w ciągu 10 minut. Szybkie wypłaty i przyjazna obsługa klienta pozwoliły firmie zyskać zaufanie już ponad 14 000 klientów.

Średnia wartość pożyczki krótkoterminowej udzielonej przez Metrokredit i znajdującej się na platformie Mintos wynosi około 112 EUR. Okres spłaty to 30 dni, przy czym pożyczkobiorcy spłacają swoje zobowiązania w jednej racie. Jako inwestor możesz oczekiwać rocznej stopy zwrotu netto do 13% dla pożyczek w EUR.

Wszystkie pożyczki Metrokredit umieszczone na platformie Mintos zabezpieczone są gwarancją wykupu, co oznacza, że zostaną odkupione w przypadku opóźnienia spłaty o 60 dni lub więcej. W każdej pożyczce dostępnej na platformie Mintos firma zachowa 15-proc. udział w ramach odpowiedzialności własnej.

Według stanu na dzień 30 maja 2018 r. wartość netto portfela pożyczkowego Metrokredit wyniosła 725 000 euro. Od początku swojej działalności firma udzieliła ponad 21 000 pożyczek na kwotę ponad 2,2 mln EUR. Przychody Metrokredit stale rosną, miesięczny wzrost przychodów Spółki wynosi od 25% do 50%.

Wykorzystaj tę doskonałą okazję do dywersyfikacji portfela i zainwestuj w pożyczki Metrokredit w EUR. Jeżeli korzystasz z narzędzia Auto Invest do doskonalenia strategii inwestycyjnej i chcesz inwestować w pożyczki Metrokredit, nie zapomnij o aktualizacji ustawień!

Udostępnij:

Masz coś, czym chciałbyś się podzielić?

Zadawaj pytania, dziel się swoimi przemyśleniami i dyskutuj z innymi inwestorami na forum Społeczności Mintos.

community-banner