Mintos zaprasza inwestorów do siedziby swojej Centrali oraz na Konferencję P2P 2019 w Rydze

Wielu spośród Was, którzy odwiedzili nasz region twierdzi, że kraje bałtyckie to jedno z najbardziej unikalnych miejsc, które warto odwiedzić na początku lata. Ponieważ kraje bałtyckie to centrum technologii finansowej i alternatywnego finansowania, Ryga jest właśnie tym miejscem, które należy odwiedzić, niezależnie od pory roku.

W czerwcu br. będzie jeszcze jeden istotny powód, aby odwiedzić największe miasto położone na wybrzeżu Morza Bałtyckiego, gdyż Ryga będzie gospodarzem jednej z największych konferencji P2P w Europie, tj. Konferencji P2P Ryga 2019. Mintos, jako platynowy sponsor tego wydarzenia, będzie gospodarzem specjalnego dnia dla inwestorów działających na naszej platformie. Spotkanie będzie mieć miejsce we czwartek, 6 czerwca 2019 roku. Po spotkaniu, tego samego dnia wieczorem, przed rozpoczęciem Konferencji, odbędzie się przyjęcie organizowane przez Mintos.

Dzień otwarty w Mintos

We czwartek, 6 czerwca 2019 roku firma Mintos dosłownie otworzy swoje podwoje dla Inwestorów! W siedzibie naszej Centrali w Rydze, organizujemy Dzień Otwarty w Mintos, i dlatego też, wszystkich Was serdecznie zapraszamy na to spotkanie, żebyście mogli nas poznać, zobaczyć gdzie pracujemy oraz zapytać o wszystko to, czego będziecie chcieli się dowiedzieć o firmie Mintos lub o rynku, na którym działamy. Tego samego dnia będziemy gospodarzem spotkań i przyjęcia dla inwestorów, które odbędzie się na jednym z najpiękniejszych w Rydze tarasów znajdujących się na dachu budynku.

RSVP ws. zaproszenia na Dzień Otwarty

Konferencja P2P Ryga 2019 odbędzie się w dniach 7 – 8 czerwca 2019 roku. Będzie to wydarzenie, które zgromadzi elitę europejskich ekspertów zajmujących się inwestycjami P2P, crowdfundingiem oraz profesjonalistów zajmujących się obszarem innowacji regulacyjnych. W Konferencji, która została przygotowana przez organizatorów jako „nieszablonowe, nietypowe i nieformalne wydarzenie branżowe”, wezmą udział liczni prelegenci i międzynarodowi inwestorzy, którzy będą dzielić się swoimi doświadczeniami, zdobytą wiedzą i najlepszymi praktykami z zakresu technologii finansowej i alternatywnych branż finansowych, przedstawią najnowsze trendy i wizje dotyczące przyszłości branży P2P i zbiórek społecznościowych.

Zaproszenie od Mintos: 10% rabat od ceny biletu!

Ponieważ chcemy poznać jak najwięcej spośród Was, dlatego też inwestorom działającym na platformie Mintos oferujemy rabat od ceny biletu!

Aby w trakcie zakupu jednego z trzech rodzajów biletów na Konferencję skorzystać z 10% rabatu w stosunku do regularnej ceny biletu, należy podać kod MINTOS10.

Bilety na Konferencję P2P

Będzie to dla nas okazja do osobistego spotkania się z wieloma spośród Was, którzy jesteście naszymi inwestorami. Zapraszamy do naszej siedziby, do rozmów z nami w trakcie konferencji na naszym stoisku, gdzie będziemy mogli na żywo odpowiadać na wszystkie Wasze pytania. Będziemy razem dobrze się bawić oraz zorganizujemy formalną i nieformalną burzę mózgów, aby wspólnie dojść do wniosków, które będą mieć istotny wpływ na przyszłość rynku inwestycji dokonywanych w pożyczki.

Serdecznie Was zapraszamy i oczekujemy na Was w Rydze!

Udostępnij:

Masz coś, czym chciałbyś się podzielić?

Zadawaj pytania, dziel się swoimi przemyśleniami i dyskutuj z innymi inwestorami na forum Społeczności Mintos.

community-banner