Mobilní aplikace Mintos V1.0.2. je tady

Mobilní aplikace Mintos verze V1.0.2. je již nyní k dispozici ke stažení a aktualizaci na Obchodu Google Play a Apple App Store.

Aplikace je nově dostupná i v nizozemštině a španělštině

Nejdůležitější aktualizací je přidání dvou nových jazyků. Investoři si mohou ve své aplikaci Mintos kromě již dříve dostupných jazyků (angličtina, němčina, čeština, ruština, lotyština a polština) zvolit nově i nizozemštinu a španělštinu.

Změna PIN kódu v aplikaci

Investoři mohou snadněji spravovat zabezpečení svého účtu v aplikaci. V nové verzi si mohou svůj PIN změnit přímo v nastavení „Bezpečnost“.

Stav úvěrů má nově grafický přehled

Pro lepší přehled o stavu úvěrů v portfoliu investora jsme do této sekce přidali koláčový graf. Toto vizuální znázornění pomáhá investorům snadněji zjistit, kolik úvěrů je bez prodlení, v odkladu, v prodlení nebo v defaultu.

Přímý přístup k podpoře Mintos

Díky vylepšení sekce „Služeb investorům“ se mohou investoři obrátit na Tým služeb investorům přímo z aplikace.

Další detaily

Kopírování platebních údajů je teď mnohem pohodlnější. Pro zkopírování ID investora a dalších platebních údajů jednoduše stačí klepnout na ikonu Kopírovat v sekci Vklad.

Pro větší přehlednost jsme také do Přehledu plateb ve zpracování přidali vyskakovací pole, které investorům, kteří používají mobilní aplikaci Mintos, nabízí vysvětlení této funkce přímo v aplikaci.

Tato verze představuje první aktualizaci mobilní aplikace Mintos. Nadále pracujeme na dalších aktualizacích a vylepšeních, které vycházejí z dříve vyhodnocených potřeb našich investorů a z poptávky na trhu.

Dosud byla mobilní aplikace Mintos pro Android a iOS stažena již 55 848krát.

Sdílet:

Chcete se podělit o svůj názor?

Pište své nápady, pokládejte dotazy a diskutujte s jinými investory na našem diskuzním fóru Mintos Community.

community-banner