Mogo Finance paziņo par uzņēmuma nosaukuma maiņu uz Eleving Group

Eleving Group – koncentrēšanās uz jauniem mērķiem

Mogo Finance grupa ir paziņojusi par uzņēmuma zīmola nosaukuma maiņu uz Eleving Group. Mogo Finance grupa sāka savu darbību kā viena zīmola uzņēmums, kas galvenokārt nodarbojās ar automašīnu finansēšanu. Tomēr tā ir kļuvusi par globālu vairāku zīmolu grupu ar vairākiem uzņēmējdarbības virzieniem, kas aptver vairākus patēriņa finansēšanas produktus. Nosaukuma maiņa bija nepieciešama, lai grupa turpinātu izaugsmi atbilstoši jaunajiem mērķiem. Nosaukums Eleving Group atspoguļo grupas uzsvaru uz pārskatīto misiju visos zīmola elementos.

Eleving Group mērķis ir uz visām iesaistītajām pusēm atstāt ietekmi, kas ir būtiskāka par tās pamatdarbību. Tādējādi jaunais zīmola nosaukums ir atvasināts no darbības vārda “paaugstināt”, kas atspoguļo uzņēmuma centienus nodrošināt finanšu iekļaušanu dažādām kopienām visā pasaulē, radot piekļuvi inovatīviem un ilgtspējīgiem finanšu risinājumiem.

Svarīgi, ka šī nosaukuma maiņa neko nemaina Mintos investoriem. Visi pamatnoteikumi, tostarp grupas garantija, paliek nemainīgi. Turklāt netiks mainīti arī atsevišķi grupas uzņēmumu zīmoli. Mogo arī turpmāk būs produkta zīmols, kas pārstāvēts visos Eleving Group portfelī esošajos transportlīdzekļu finansēšanas tirgos.

Par Eleving Group

2012. gadā Latvijā dibinātā Eleving Group Mintos aizdevumu tirgum pievienojās 2015. gadā, sākotnēji investīcijām piedāvājot kredītus no Latvijas. Šajā laikā grupa Mintos aizdevumu tirgū ir izvietojusi 14 valstīs izsniegtus kredītus, pārstāvot Baltijas valstis, kā arī Centrālo, Austrumu un Dienvidaustrumu Eiropu. Uzņēmums darbojas arī Kaukāzā, Centrālāzijā un Austrumāfrikā. Līdz šim uzņēmums aizdevumos ir izsniedzis vairāk nekā 650 miljonus eiro, un 2020. gada nogalē tā neto kredītportfelis pārsniedza 200 miljonus eiro.

Daži Eleving Group un Mintos kapitāla investori pārklājas.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner